Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bismarck benim de listemde… Kitapla alakalı bir kaç tane fotoğraf paylaşır mısınız ?

1 Beğeni

3 Beğeni

İstediğim bir seriyi yine uygun bir fiyata tamamladım. 160TL :slight_smile:

7 Beğeni

Fiyatı bayağı iyiymiş. Ben de alacaktım bu ay aslında bu seriyi, çok açıldım bunu da alırsam boğulurum diye erteledim. Ama yine de… :smiling_imp::joy:

1 Beğeni

Aynen.zebramo sağolsun yada orada ki iyi üyeler sağolsun diyim. :slight_smile:

Uzun bir süredir 2-3 seri alma planım vardı yavaş yavaş tamamlanıyor istediklerim.

Edessa’da 200tl bilgin olsun, lakin o site ikinci elçimi yoksa sıfır kitap mı satıyor onu bilmiyorum ama.

1 Beğeni

KY ve Kidega’da ciltli ciltsiz durumu karışık, Babil’de net sadece, bende düzgün bir baskı bekliyordum, fiyatı da böyleyken alayım bende :slight_smile:

Baskı güzel, sert karton kapaklı, çevirmen ile ilgili olumsuz bir yorum okumadım. Aslında pek bir şeyde bulamadım çevirmen hakkında :slight_smile: hakkımızda hayırlısı aldık artık.

1 Beğeni

Sen CİLTLİ serisinden çıkanları aldığın için yapacak bir şey yok deyip almışsındır. Yoksa almazsın :smile:

2 Beğeni

D&R indirimi ile toplu Philip K. Dick alışverişi yapıldı.

• [x] Kozmik Kuklalar
  • [x] Gökteki Göz
  • [x] Sondan Bir Önceki Gerçek
  • [x] Uzay Piyangosu
  • [x] Sizi İnşa Edebiliriz
  • [x] Bir Palavracının İtirafları
  • [x] Vulcan’ın Çekici
  • [x] Gelecek Seneyi Bekle
  • [x] Galaktik Çömlek Tamircisi
  • [x] Ölüm Labirenti
  • [x] Uzaydaki Çatlak
  • [x] Alfa Ayının Kabileleri
    Tüm kitaplar 135₺ e denk geldi. Umarım yazar övüldüğü kadar vardır. :slight_smile:
8 Beğeni

Bebişler geldi :slight_smile:

19 Beğeni

Keşke şunların bir dizisi çıksa HBO veya Amazon yapımı ne güzel olur.

Eee ne zaman başlıyorsun bakalım??? :sweat_smile::thinking:

Üstadım 2-3 haftaya başlarım heralde. 15 inde Maraş tayım inşallah. 1 hafta falan yerleştin ettin dedikten sonra ilk uzun soluklu serim Diskdünya olacak.

1 Beğeni

Şu kitapları 60tl’ye aldım hala şoktayım ya. :joy::joy:
Bu ay battım ya çizgi roman ala ala.

6 Beğeni

Bitirdikten sonra satmak istersen talibim :slight_smile:

İptal etti satışa ya.Başkaları daha çok para veriyormuş.Eeeee ben almadan uyardım zaten değerli bir seri diye.:frowning:

Halka dünya serisini okuyan var mı nasıldır? Sürekli gözüme çarpıyorda kitap :thinking:

7 Beğeni

Çek Kazan uygulaması ile kazandığım 20 TL D&R hediye çeki ve D&R mağazalarında geçerli iş bankası yayınları 1 alana 2. Kitap %50 indirimli kampanyasını birleştirerek 27 TL ‘na geldi.

16 Beğeni

Kara Ayna’yı satan ile aynı kişiymiş :slight_smile: Adamın gözü açılmış anlaşılan. Kara Ayna’yı da 50 TL’den çevirip “Pazarlık edilebilir” olarak ayarlamış.

1 Beğeni

Son aldıklarımın bir kısmı, bu arada İlknokta indirimli bayram alışverişi de geldi. Bu indirim dönemi baya yoğun geçmiş sanırım. Normalde paketleme daha özenli ve hediyeli olurdu :slight_smile:

9 Beğeni