Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ne zamandır almak istediğim kitaplardı. Bundan sonra ciddi bir indirim olmadığı sürece uzun bir süre kitap almayacağım ta ki elimdekileri bitirinceye kadar. Yoksa insanda satın alma hastalığı ortaya çıkıyor, ne kadar da doyumsuz varlıklarız.

2 Beğeni

Şu an kırıldım. :frowning:

5 Beğeni

Merakla bekliyorum, çok övülen bir yazar fakat öykülerinin havada kaldığını söyleyenler de azımsanmayacak kadar var.

1 Beğeni

İlknokta’nın ışık hızında çalıştığına artık inanıyorum. Göreliliğe göre bizim 2 haftamız onların 1 günü.

24 Beğeni

Havada kalması şimdi neye göre kime göre orası da var. Kafkavari yazıyor zaten adam etkilendiği belli. O kafayı bilmeyenler “havada kalıyor” diyebilir.

3 Beğeni

Haruki murakamiden bahsediyorsanız yazım tarzı ve kitaplarının çok iyi olduğunu söyleyebilir.

2 Beğeni

Ooo bunu görmemiştim, pardon :smiley:

2 Beğeni

Aslında daha dün akşam sipariş vermiştim ama D&R’a yolum düştü.Şu hiçbir yerde temin edilemeyen Douglas adams kitaplarını görünce dayanamadım.

1. Otostopçunun Galaksi Rehberi
  2. Otostopçunun Galaksi Rehberi 2 Evrenin Sonundaki Restoran
  3. Otostopçunun Galaksi Rehberi 3 Hayat, Evren ve Her Şey
  4. Otostopçunun Galaksi Rehberi 4 Elveda ve Bütün O Balıklar İçin Teşekkürler
  5. Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Çoğunlukla Zararsız
  6. Kuşkucu Somon
    7.Ve Başka Bir Şey Daha (Eoin Colfer)
    8.Dirk Gently’nin Holistik Dedektiflik Bürosu

kitaplarını alıvermişim biraz pahalı oldu ama olsun bulmuşken kaçırmadım

Ruhun Uzun Karanlık Çay Saati daha gelmemişti.Görseydim onuda alacaktım :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

8 Beğeni

bu nasıl kütüphane üstad :smiley: iskandinav mitolojisi benim hala gelmedi pzt gelir heralde

3 Beğeni

Bu kitabı almayanı dövüyorlar heralde :joy::rofl:

2 Beğeni

Aga biz sanşsızlardanız. Bizim kitaplar ancak öbür haftanın sonuna gelir

1 Beğeni

Hele şükür

13 Beğeni

İlknokta perşembe verdi kargoya, diğer sitelerden aldıysan pazartesiye kalmış olabilir. Ama o anın tadını çıkar çünkü kitabın baskısı falan efsane.

1 Beğeni

Çekicim ve ben hazırız!

25 Beğeni

Ceviz kırmayamı hazırsın :rofl::joy:

5 Beğeni

Draugr avlamaya!! :rage:

2 Beğeni

Nadirkitap’tan Neal Stephenson - Anathem kitabını aldım. Çoktandır niyetlenip niyetlenip erteliyordum. Kısmet bugüneymiş :slight_smile:

5 Beğeni

Keyifli okumalar. Ben de bitireli çok olmadı Anathem’i, başlarda epey zorluyor ama dile alışıp da kendinizi hikayeye, dünyaya kaptırdığınızda su gibi akıyor. Stephenson’un dünya yaratma başarısı insanı kıskandıracak seviyede.

Ben de hiçbir şey almayacağım dememe rağmen Çankaya Belediyesi’nin düzenlediği küçük bir kitap fuarına gittim bugün ve Ursula K. Le Guin’in "Her Yerden Çok Uzakta"sını aldım. İthaki Yayınları standında İskandinav Mitolojisi’nin iki baskısı da vardı, Kitapyurdu siparişimde kitabın hala temin edilememiş olması tuhaf geliyor şu an.

8 Beğeni

gitmeye deger indirim var mi ? :joy:

1 Beğeni