Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Gibi dediğin için bakayım dedim. :sweat_smile: Ben yetişemem ya. Benim 4-5 sene sürer.

1 Beğeni

Kitapyurdu,bkm,idefix,d&r,kidega ve babil gibi sitelerden çokça, kitapbulut üzerinden de ilk defa siparişimi vermiş bulunuyorum.

Ateşle İmtihan / The Witcher Serisi 5
İçsel Huzur İyi Yaşamın Kapısını Açar
Yol Ayrımındaki Türkiye & Ya Özgürlük Ya Sefalet
Dorian Gray’in Portresi
İngilizce Bulmacalarla Kahve Molası -1
Zorba (Ciltsiz)
Oblomov (Ciltsiz)
Kayıp Cennet
İskender-Sezar Paralel Hayatlar (Karton Kapak)
Theseus-Romulus Paralel Hayatlar (Karton Kapak)
Demosthenes - Cicero (Karton Kapak) & Paralel Hayatlar
Ermiş

Aldım. Listede en çok indirimi beklediğim kitap Witcher olmuştu. Son çıkan kitabın diğer serilere nazaran fiyatının yüksek olması almama hep engel olmuştu. %30-40 bandında değişen indirim oranı %50 gördün mü alacağım diyerek sözümü de tutmuş bulunmanın sevincini yaşıyorum.

Zorba (Ciltsiz) ve Oblomov (Ciltsiz) kardeşimin isteğiyle aldım. Yol Ayrımındaki Türkiye & Ya Özgürlük Ya Sefalet ise listemde yeri vardı.

Benim için güzel bir alışveriş oldu. Tüm kitapların maliyeti 142 tl

3 Beğeni

Kidega ve Kitapyurdu alışverişlerim. Fablehaven 4. Cilt biraz hasarlı ama olsun.

23 Beğeni

qumparadan 30 cekkazandan 20 liralık hediye kuponlarımla toplam 58 lira tuttu, 8 tl ödedim. :sunglasses:

15 Beğeni

Geçen ay sonu Kidega’dan aldıklarım. Bir İz Bırak Enpara’nın hediye kitap kampanyasından. Sunulan seçeneklerdeki hediye kitaplardan tek okumadığım bu kitap olduğu için onu aldım :confused:

15 Beğeni

Arkadaşlar iyi günler. Merak ettiğim bir kitap için kaynak arıyordum. J.M. Roberts -Avrupa Tarihi
Sanırım forumdan bir arkadaş içinden fotoğraflar atarak bilgi vermişti fakat maalesef onu forumda aratsam da bulamadım. Elinde bu kitap olan varsa kitabın yapısı, içeriği ve yorumunu paylaşabilir mi acaba? Ya da geçmiş bir gönderinin linkini buraya yazabilir mi?
Şimdiden çok teşekkür ederim ve verdiğim rahatsızlık içinde özür dilerim. :slightly_smiling_face::blush:

Başka hangi kitaplar vardı acaba?

İçimizdeki Şeytan, İkigai, Bir iz bırak ve adını hatırlayamadığım kişisel gelişim kitabı vardı. Sanırım seçenekler her ay değişiyor çünkü geçen gün sitesinden baktığımda farklı kitaplar görünüyordu.

Aldıklarımı yazmaya ya da fotoğrafını atmaya genelde üşeniyorum ama bu sefer Bıçağın Kendisi kitabının reklamı olsun diye üşenmedim :slight_smile: Mezarlık Kitabı’nı e-pub olarak okumuştum hem hak geçmesin diye hem de kapağını beğendiğim için aldım. Destanlar Çağı’ndan da umutluyum. Umarım beğenirim ve keyifle okuyacağım bir seri olur. Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabını ise Sarı Paşam önermiş, onu hemen okuyacağım.

17 Beğeni

İthaki’nin kitapları ne durumda? Son zamanlarda çıkan kitapların baskılarınıın okurken dağılacak kadar kötü olduğunu duymuştum.

Forumun geneli gibi ben de çok fazla İthaki kitabı alır, okurum ama bana hiç öyle bir baskı denk gelmedi. Bunlarda da bir problem yok. Sadece Mezarlık Kitabı’nın kağıt kalitesi diğerlerinden aşağıda gibi.

Benim başımada gelmedi sadece çok kötü yorumlar geldiği için merak ettim. Demek ki baskıları düzelttiler.

1 Beğeni

Şu an beni çekip vurdunuz.
Kitaplığınızı güvenceye alın, okutun, çelik kasa yaptırıp içine koyun. Ne bileyim bir şekilde sağlama alın. Çünkü orada “KEŞKE BENİM OLSA” dediğim bir kitap var. Bence diğer kitaplarınızı kurtarmak için bana o kitabı hediye etmelisiniz. :joy:

2 Beğeni

Nasıl göz var arkadaş. Kış Kralı’nı o aradan görmüşsün. :joy:

1 Beğeni

Benim gözle alakası yoktur ya bakıldığında “BEN BURADAYIM” diye bağırıyor.

1 Beğeni

https://www.nadirkitap.com/bir-kral-arthur-romani-kis-krali-barnard-cornwell-kitap12753824.html

Yuh millet iyice abartmış. Bu fiyat nedir. @Aviendha direk o kitabı çelik kasaya koy derim. :joy::joy::joy:

2 Gr Altın var orada.

3 Beğeni

Ve sadece bu kitap var. Yani alternatifi yok ya 480tl verip alacaksın ya da okumayacaksın. Ben ikincisini seçtim :grinning:

2 Beğeni

Hiçbir şekilde yeni baskı ihtimal yok mu ? Ayrıca çok mu güzel seri? 0 - 10 üzerinden puanı nedir ?
Durduk yere aklıma girdi şimdi buda.:thinking:

1 Beğeni

Şimdi yayınevini arayıp sordum. Baskısı yapılmayacakmış. Kendi ellerinde de yok. Bana direk 7-8 yıldır piyasada yok dedi. Belki birkaç kişi daha arayıp sorsa belki baskı düşünebilirler.

Tel : 0(554) 887 81 76 (Siyasal Kitap)

Phoenix Yayınevi’nin resmi satış sitesi olan Siyasal Kitap’ın telefonu

1 Beğeni

Bu arada serinin 2. ve 3. kitabı mevcut piyasada

1 Beğeni