Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Merhaba!
Dolaştığım bir D&R mağazasında gördüm, bir hafta kadar önce. Baskısı tükenmiş kitaplar bazen D&R mağazalarında tek kalmış olabiliyor. Mahşer’in ciltli baskısını da öyle aldım.

3 Beğeni

Geçenlerde ilknoktadan yaptığım alışveriş ve gönderdikleri hediyeler. Ayıraçlara da bardak altlığına da bayıldım.

21 Beğeni

Bayramdan sonraya sarkacak diye korkmuştum ama başıma gelmedi.
Ben siparişi verdikten sonra Goblin Kral stoğa girdi kaçırdım onu. Bilen var ise Goblin Kral tek kitap mı yoksa seri mi?

17 Beğeni

Goblin Kral tek kitap, rahatça okuyabilirsiniz. İlk başta isimler çok kafa karıştırıcı görünüyor ama fantastik içerisinde özgündür. Ben Goblin Kral’ı baya sevmiştim o yüzden keşke seri olsaydı diyorum :laughing:

3 Beğeni

Bir sonraki siparişte Zaman Çarkı kitapları ile siparis ederim artık. Cok teşekkür ederim :blush:

Geçen sene ikinci kitap duyuruldu ama çıkması epey sürebilir.

2 Beğeni

10 Beğeni

Kargom Bayram’dan sonraya kaldı :disappointed_relieved: şimdi bir hafta Kargo bekliycem.

Kitapyurdu alışverişlerim. Benim gibi ağaçlara, çalılara, bitkilere meraklıysanız tavsiye ederim bunları.

24 Beğeni

İyi günlerde okuyun. Kıskandım açıkçası bu kitapları. Türkiye’nin Ağaçları ve Çalıları bir süredir listemde.

2 Beğeni

Çok teşekkürler. Umarım kısa sürede siz de edinirsiniz. Ülkemizdeki ağaçlar ve çalılar konusunda gerçekten önemli ve kaliteli bir çalışma olmuş.

2 Beğeni

İdefix’den aldığım kitaplarım gelmiş,sadece 99 tl tuttu şurası :partying_face:
-Kutu oldukça hoşuma gitti gayet korunaklı olmuş.
-Roma Savaş Sanatı ciltli diye beklerken ki sitede ciltli yazıyordu ince kapak geldi…
-Bond Efsanesi etiket fiyatı 100 tl normalde de 70 tl falan lakin indirimle böyle muazzam bir baskıyı 13.50 tlye aldım gerçekten tavsiye ederim.
-Üç Örnek Öykü ve Bir Önsöz’ün şömizi bir garip

9 Beğeni

İdefixten ne zaman alışveriş yapsam bu kutularda ve baloncuklu poşetle gönderiyorlar. Ben idefixin paketlemesini beğeniyorum.

2 Beğeni

Hepsiburada kutu nedir ne için kullanılır bilmiyor, poşet içine öylece koyup gönderiyorlar. Tek Beren ile Luthien düzgün geldi diğerlerini iptal/iade ettim.

2 Beğeni

Bazen kitap sayısı az olunca bu durum değişebiliyor daha az özenli oluyor ama genel olarak kutulaması çok iyi İdefix’in

2 Beğeni

Bugün One Punch Man 9 ve Martha Wells - Tüm Sistemler Çöktü’ yü aldım. :slight_smile:

5 Beğeni

ctulhu’nun çağrısı(H.P Lovecraft)
Uzayda Piknik(Strugatski biladerler)

Bunlar son aldıklarım

3 Beğeni

merhaba 1. fotoğraftaki arkada yazarın resminin olduğu serinin ismi nedir bilgi verir misiniz

Elantris
Kralların Yolu-Fırtınaışığı Arşivi Birinci Roman
Savaşkıran
Sissoylu 1: Son İmparatorluk
(Brandon Sanderson )(AKILÇELEN)
Nevernight Kuzgunun Gölgesi
Nevernight Tanrımezarı
(Jay Kristoff)(PEGASUS)
Zaman Çarkı 0-14
(Robert Jordan)(İTHAKİ)
Witcher 1-6
(Andrzej Sapkowsk ) (PEGASUS)