Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Oathbringer’ı okuyacak tayfa 1 ve 2 yi okumuş tayfa… Bu insanlar parlayan sözleri okuduktan sonra “100 liraya kitap mı olur” diyip almayacak mıydı sanki, koşa koşa alacaktık… Neyse çok tartışıldı ama olan oldu artık. Ben ufak modelleri çok çok rezalet bulmadım. Tek sıkıntı süreklilik sorunu…

1 Beğeni

İlknokta, Cumhuriyet kitap, BKM siparişlerim. Beklediğim 3 farklı sipariş daha var ama çıkacak kitaplar nedeniyle Eylül’ün 4-5’i gibi gelir galiba.

24 Beğeni

Eh, bu da benim DnR’dan. Buna da şükür diyorum :slight_smile:. Kitapçılarda gezmeyeli birkaç ay oluyor, ferahlamış gibiyim.

101 serisine aşina değilim ama müzik teorisi son zamanlarda keyfine öylesine araştırdığım bir konuydu. Belki güzeldir, belki kötüdür. Müzisyen olmadığım için bir şey diyemeyeceğim. Diğer 101 kitaplarına da bakacağım.

13 Beğeni

Yakıp yıkmışsın ortalığı :scream::scream::scream:

1 Beğeni

Bu ay iyi kampanyalı fiyatlar denk geldi, 20 civarı daha kitap gelecek. Aralarında okumak almak istediğim kitaplar olunca kaçırmayayım dedim.

2 Beğeni

80tl ye alindi:-)

13 Beğeni

6.45 :sob: iyi okumalar diyelim yine de

2 Beğeni

Alttaki üçünü idefixten aldım ama Dorian Gray’in Portresi hasarlı geldi. Üstteki üçü ise hediye. Mutluyum :grin: ama D&R 9.90 kampanyasında güzel kitaplar bulabilseydim daha mutlu olurdum o kadar yol gitmiştim oysaki 🤦

7 Beğeni

6:45 konusunda başarılar dilerim. :thinking::thinking:

1 Beğeni

ilknokta mı hepsi? Bir de özel değilse bu foto size ne kadara geldi ortalama?

2 Beğeni

Rica etsem Valerian’ın içerisinden birkaç görsel atabilir misiniz?

Kitap mı filmden? Film mi kitap’dan alınma?

Ben geçen ay alacaktım, seri çok uzun ve daha çok az basılmış diye vazgeçmiştim. Ama artık alırım sanırım :slight_smile:

Teşekkür ederim. Başlamak istediğim bir seriydi. Çizimleri eski bir seri olduğu için tarz olarak farklı geliyor ama renklerini baya sevdim.

BKM’den dün gelen siparişim. Diğer gelecek siparişlerimle birlikte paylaşacaktım ama diğer siparişlerin geleceği yok, :slight_smile: paylaşayım istedim.

Nemesis yayınları imla ve dizgi konularında biraz sıkıntılı bir yayınevi, ben bunu bilerek aldım. Bu kitapları henüz incelemedim ama muhtemelen bunlar da böyledir. Bu tarz durumlardan hoşlanmıyorsanız Nemesis’ten uzak durun.

12 Beğeni

Kidega siparişim 1 saat kadar önce geldi :partying_face: Ben haftaya bekliyordum lakin PTT şaşırttı hemde kapanmasına bu kadar kısa süre kalmışken,ayrıca şuana kadar en hasarsız teslim aldığım kitaplarda ilk 10’a girer sanırım cidden tertemiz geldiler.

12 Beğeni

Lanet olsun ki hala Aras Kargo’da. Acaba ne zaman teslim edecekler bilmiyorum herhalde kitapları okuyup teslim edecekler.

Çin Kaynaklarında Türkler ve Moğollar’ın Gizli Tarihini okursanız düşüncelerinizi yazmanızı rica edebilir miyim? Merak ettiğim kitaplardır ikisi de

2 Beğeni

Kral geri döndüüüüü…
Diğerleri detaylar işte. :slight_smile:

13 Beğeni

Bunu sipariş ettim

Bunu da pazartesi sipariş edeceğim.

7 Beğeni