Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Çok şükür, senden daha fazla sevinmiş olabilirim.

2 Beğeni

Valla aynen çok mutlu oldum. Bu forumdaki insanlar aceyip iyi ve nazikler.

1 Beğeni

Gözün aydın :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Saol. Watchmenide bulmuş berfin hanım ama kitabın perti çıkmış. Onuda artık ithaki çıkarsa alırım

2 Beğeni

Kütahya’da bir kitabevi var oraya gidersen uğra orda olması lazım.

1 Beğeni

kitap dostumdan takss yolu ile aldım sma birisinde bandrol yok diğeride sanki gelişi güzel yapıştırılmış sanırım ikisi de korsan …ikisinide okumayı düşünmüyorum isteyen olursa hediye edebilirim

1 Beğeni

Site yetkililerine bildirebilirsiniz, Kitap Dostum da korsan kitap takas etmek yasak diye biliyorum.

1 Beğeni

Ekim ayını bu siparişlerle kapatıyorum.Kasım ayı için N11 11/11 gününü bekliyorum kuponlarımla.

1 Beğeni

Evet hocam, iyi müzik çalar alınıyorsa mp3 formatını hayatınızdan çıkarıyorsunuz. Flac, Wma gibi kayıpsız formatlar ön plana çıkıyor. Yine aynı şekilde kablosuz kulaklık kullanılacaksa Aptx desteği lazım. Kulaklığın ohm direnci, müzik çaların kulaklığı besleyip besleyememesi konusu var birde ki besleyemiyorsa amplifer dac kullanılıyor.

Ben, sony nw zx100 + sennheiser ie80 kombinasyonunu kullanıyordum. İç kulaklık olduğu için sürücülerde küçük idi ve doğal olarak sıkıntı çıkmıyordu. Üniversiteye başlayınca satmıştım bi daha toparlayamadım. Ama inanın ki müziği hissediyorsunuz. Enstrümanların birbirinden ayrışması, salonu beyninizde kurguluyorsunuz. Ha! Hip-hop, Edm tarzı elektronik temelli müzik zevkiniz varsa tüm bunlara hiç gerek yok. Xiaomi Hybrid Hd ve Hi-res destekli müzik çalar ile çok keyifli dinlemeler yaşayabilirsiniz. Mp3 formatını kullanmaya devam ederseniz eğer 320 kbps altına düşmemenizi tavsiye ederim :blush:

2 Beğeni

Karanlık Zihinler’li seriyi almak istiyorum. 4 kitapmış. En uygun Bkm’de buldum bir de oradan indirim kodum vardı ama bi yandan da almasam mı ikilemindeyim. Çünkü elimde zamanımdan çok kitap var ve bu da biraz ergen kız zevklerimi tatmin edeceğini düşündüğüm bir kitap. Neyse yazarken almaya karar verdim harika.

2 Beğeni

Sonra aynı poşet çayı iki kere kullanıyom vik vik vik ¬_¬

2 Beğeni

Hahaha ama o gerçek :d Farklı yerlerden kısıyorum :dd

1 Beğeni

Iyi okumalar şimdiden :blush:. Indirim kodunu nasıl temin ettiniz acaba? Ben de sıklıkla bkm’den alışveriş yaparım.

Teşekkür ederiim. :slight_smile: Alışveriş yaptıkça puan veriyor. 750 puanın üstüne çıkınca da otomatik hediye çeki oluşturuyor. Belli süreleri var mı bilmiyorum ama bayağı geniş bir zamanda 510 liralık alışveriş yapmışım ben. 250 puanı da üye olduğunda direk veriyor öyle geçmişim.

1 Beğeni

Puan sisteminin olduğunu bilmiyordum hemen bi bakayım :grinning:.

1 Beğeni

Bende 2-3 defa alışveriş yaptım ama puanım yokmuş daha yeni baktım :thinking:

1 Beğeni

Puan kasmak için uğraşılacak bir indirim olmuyor zaten. :d 750’yi ilk geçtiğinizdeki puanınızın %1’i kadar. Yani son alışverişinizle birlikte 1000 puan olursanız 10 lira, 760 puan olursanız 7.6 liralık çek veriyorlar. Düzenli bkm alıcılarının işine yarıyor çok çok az da olsa :d

Aldım bu arada,
Karanlık Zihinler ve Asimov Seti. İlk noktayla kıyaslayınca 5 lira fark ediyordu aman be dedim, poşet çayları 3’leriz :d @Howl

4 Beğeni

bunları aldım en son. Bu aralar en iyi çizgi romanları toplamaya bakacam. Ben bunları nasıl okumamışım ona saşıyorum :joy::thinking:

4 Beğeni

Gerek yok şikayet etsem ne değişecek ki :slight_smile:

1 Beğeni

Yetişmiyor sana sesim
Bekliyorum gelmiyorsun
Yıllar geçti mevsim mevsim
Bekliyorum gelmiyorsun

Dağlar yüce beller uzun
Günler, aylar, yıllar uzun
Bu kadar mı yollar uzun
Bekliyorum gelmiyorsun

7 Beğeni