Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Son idefix ithaki indirimi ile aldıklarım:

• Doku Dünya – Clive Barker
    -Yürek Burgusu – Henry James
    -Yüce Tanrı Pan – Arthur Machen
    -Sandman 1
    -Sandman 3
    -sandman 4
    -sandman 5
    -Batman - Kara Şövalye Dönüyor – Frank Miller
    -Uykulu Kuytu Söylencesi – Washington Irving
    -Bu Ölümsüz – Roger Zelazny
    -Stephen King – Hayvan Mezarlığı
    -Uyanış – Sean Murphy

Biraz çizgi roman ağırlıklı bir alışveriş oldu.

2 Beğeni

Son siparişten gelenler.

Ustalık Gerektiren Kafayı Takmama Sanatı kitabını merak ettim. Herkes sıradan kişisel gelişim kitapları gibi değil farklı olduğunu söylemiş.

Otomatik Piyano Kitap Kulübü için. Daha yeni elime geçti ne zaman okurum bilmiyorum ama Kitap Kulübü üçüncü etkinliğine geçti bile. Biraz arkadan geleceğim sanırım.

God of War oyununa sahip olduğum halde bir türlü oynayamadım. Sonra İskandinav Mitolojisini okur öyle oynarım derken araya Red Dead Redemption 2 girdi. Şimdi ise kendi kitabı da çıktı. Sanırım oyunu bitirdikten sonra kitabı okurum.

İthaki Bilimkurgu Serisinden son kitap dahil 3 eksiğim kaldı çok şükür, günceli yakaladım neredeyse.

Tenten serisi 6 tane oldu, 18 tane kaldı. Alfa biraz hızlanır umarım.

Buz ve Ateşin Dünyası kitabını önceden bahsetmiştim Pegem üzerinden eski fiyatından alabildim. Ben aldıktan sonra onlarda zamlı fiyata geçiş yaptılar. Uyandırdım sanırım kendilerini. Çizgi Romanlarını da yine Akılçelen’den bir kampanya vs olursa almaya çalışacağım.

6 Beğeni

Okuoku dan alışveriş yapmıştım da, yapmamışım gibi davranıyorlar 5. Gün inşallah temin edip gönderecekler ümidinizi kesmeyin :slight_smile:

3 Beğeni

İthaki’nin Ahmet Oktay Bütün Yapıtlarını ciltli olarak bastığını ne yazık ki çok geç farkettim… İlk nokta dahil bir çok sitede baskıları tükenmiş.

Bunlar ilk nokta dan gelenler…

İlk nokta’dan gelenlerin sayfaları sararmış epeyce tozluydu, sildim temizledim.
Yine de çok geç farkına vardığım 8-9 sene önce ciltli ve çok iyi baskı ile basılmış olan kitapların hepsini olmasa da Ahmet Oktay Toplu yapıtlarını bulmak mutlu etti beni…

Diğer 3 kitabın 2’sini de idefix ve Babil’den buldum…Onlar da yol da ama " Toplumcu Gerçekçiliğin Kaynakları " her yerde tükenmiş. Nadir’de bulduklarımın birisi fazla para istedi, diğeri de satmışız dedi…

Ahmet Oktay İthaki yayınları Toplumcu Gerçekçiliğin Kaynakları (ciltli) olur da bir yerlerde denk gelirseniz haberdar ederseniz sevinirim…

Yine İthaki’den Bertolt Brecht - Günlükler 1 cilt denk gelen olursa bir mesaj kadar yakınım :slight_smile:

Yaban diyarlardaki yabancı 26.00 TL
Lucky strike 6.7
Orsinya öyküleri 11.5
Jean - Paul Roux-Türklerin tarihi 22.7

1 Beğeni

2 Beğeni

Kitapyurdundan aldım. Yeni baskıları telifi kim aldı ne zaman basılacak derdi olmadan alayım dedim. Fiyatlarıda çok uygun. Kargoyada vermişler.
C. S.Lewis

1 Beğeni

Hocam kitaplar gelince fotoğrafını atar mısınız? Boyutunu merak ettim. Yanına da herhangi bir bk klasiklerden kitap koyabilir misiniz? Merak ettim.

1 Beğeni

Kitap bildiğiniz cep boy. Ben geçen ay almıştım. Artık depoda da ne kadardır beklediyse kapağı tamamen çizikler içindeydi. Yine de çizikler o kadar rahatsız edici değildi.

1 Beğeni

Tamam. Ama bk klasiklerden küçük kalır banada süpriz olacak bende merak ediyorum açıkcası. :grin:

1 Beğeni

Üzerindeki kapak görselinin çözünürlüğü 180p gibi bir şey. Ayrıca boyutu da cep boy bir kitaptan -elimdeki Sherlock Holmes’in cep boy kitabına göre- yaklaşık bir cm uzunmuş.

4 Beğeni

Teşekkür ederim. Küçükmüş İthaki’nin basmasını bekleyeceğim.

1 Beğeni

İthaki ne zaman basar sırası ne zaman gelir Allah bilir. @Kenan
Minik kalmış yanında. :grin: Okurum yenisi basılırsa bunları hediye ederim artık onları alırım. :grin:

2 Beğeni

Açıkçası benim de amacım ilgimi çeken bu seriyi erkenden okumaktı. Üç kitap 30 TL’ye gelince “şimdi alayım, okuduktan sonra satarım ve İthaki’nin basmasını beklerim.” düşüncesiyle satın aldım.

2 Beğeni

Hiç olmadı 15₺ den versen yeninin bir tanesini alırsın. Ben seriyi çok merak ettiğim için aldım. Kitaplar hakkında baya bir araştırdım. Çok iyi yorumlar gördüm. Kötü yoruma denk gelmedim desem yeridir.

1 Beğeni

Bünyem realist Rus edebiyatına ve diğer depresif klasiklere alışmış, taraflarından ruhum çekilmiş olduğundan farklı tür okumaya karar verdim ve İthaki’den kitabımın neredeyse hiç olmadığını farkettim dedim ki neden olmasın. Şimdi diyorum da iyi ki almışım bu güzelleri.

Bu arada Idefix %50 Ithaki indirim ile aldığım kitaplar bu ikisi.

4 Beğeni

Yerli polisiye listemdekileri yavaş yavaş toparlıyorum.
Piyasada satışı olmayan , Nadir Kitap sahaflarında bulduğum kitap bugün geldi.

Büyük ihtimalle Aralık-Kidega alışverişine kadar bir şey almam.

Ne güzel gelmiş sizin kitaplar. Benimkilerden ses seda yok daha. Günlerdir hazırlanıyor.

1 Beğeni

YKY’nin baskıları gerçekten muhteşem oluyor. Bu da öyle. Tasarım ve baskı kalitesi enfes olmuş, insan elinden bırakmak istemiyor.

baskı kalitesi çok muhteşem.

4 Beğeni