Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Benim de almam lazım bundan o zaman :slightly_smiling_face: Çok teşekkürler.

12 Beğeni

Evet biraz katlanmış bir şekilde geldi

3 ay sonra tekrar kitap almak için Amazon’u tıkladım. 25 ₺ indirim kodunu kullandım fakat ben siparişi verdikten iki gün sonra bir indirim kodu olayı daha çıktı. Şans mı şansızlık mı desem bilemedim. Çünkü aradığım birkaç kitap ya bulunmuyordu ya da çok pahalıydı. Ben yine de alışverişimden memnunum.

• Jane Austen: Biyografi serisinden eksik olan kitaplar ve son iki tane kaldı. Onları da aldığım zaman seriyi en son haliyle takip edeceğim.
• Rusya Tarihi: Çok merak ettiğim ama her yerde baskısının tükendiği için bir türlü bulamadığım (ben aldığımda stokta 2 adet gözüküyordu) bir kitaptı. Fiyatı ürüne göre gayet makuldü.
• Çılgınlığın Ötesi: Eski basım vardı. Yeni baskısıyla değiştirdim.
• BioShock: Oyununda her nasılsa büyük talihsizlikler yaşadıysam da kitabını çok merak ettiğimden dolayı aldım. Merak ediyorum nasıl bir roman acaba?
• Cehennem Evi: “Konusu tam istediğim gibi” dediğim bir öykü buldum. İlk baştan beri aklımda olan ama bir türlü alamadığım bir kitaptı.
• Bonobo ve Ateist: Metis Bilim benim gözümde bu seriyi de tamamlasam mı diye düşündüğüm ama sonrasında zamana bırakacağım bir seri olacağa benziyor. Sadece kütüphaneme biraz daha da bilim kitaplarına yer ayırmak ve farklı dalları da okumak amacıyla her siparişimde çeşitliliğe önem vermeye çalışıyorum.
• Batı Felsefesi Tarihi: Bu kitabı forum bir arkadaşta gördüm ve birazcık araştırma sonucunda içeriğinin ve sade bir anlatımından dolayı satın almak istediğim kitaplar arasına girdi. Ve gerçekten de (eski basım olduğu halde) akademik olmaktan ziyade güzel bir anlatımı var. Kaç ay boyunca sadece stokta bir tane kaldı. Onu da en sonuncusunu ben aldım.

Genel olarak güzel bir alışveriş oldu. Amazon’dan acayip memnunum. Güzel kampanyalarının devamını bekliyorum.

26 Beğeni

Şimdi sordum, sana o dönemin havasını yansıtmak için yapmışlar :slight_smile:

1 Beğeni

:slight_smile:

Nemli bezle sildim, dönemin havası kalmadı.

Doğu öyküleri kitabından 2-3 sayfa okudum, hikayenin başlangıcını sevdim.

3 Beğeni

Ben ilk Conan kitabında hangi baskıdan okusam diye yarıda kalmıştım. Sanırım birini seçip bu ay devam ederim. Yeni çıkanları (Gece) henüz almadım.

1 Beğeni

Conan için Gece yayınlarından devam etmeme düşüncem vardı, hatta konuşmuştuk ama sonra dedim Robert E. Howard kitaplarını bir daha nereden bulacağız. Yıllardır çeviren olmamış, bu baskılar biterse yeni baskısı olmayabilir diye hepsini bir arada aldım. :slight_smile:

1 Beğeni

Evet hatırladım, ben de ilk 2 kitabı aldıktan sonra almayı düşünmemiştim ama okuyunca seversem alırım muhtemelen.

1 Beğeni

50 liralık indirime dayanamadım sonunda siparişi geçtim.Normalde bu ay bir şey almayacaktım ama indirim iyiydi.Burası toplam 85 liraya geldi.

22 Beğeni

Puanlarımızı kullanalım artık… Kitapyurdu’nda başka bir alışveriş yapma olasılığım çok düşük ondan dolayı onlarda bir şeyim kalmasın :smiley:

19 Beğeni

Eylül ayı siparişlerim böyleydi. Odysseia ciltli halen bulunabiliyorken ve İlyada da amazonda yüksek indirimdeyken ikisini de aldım. Akşam Yemeği yalnızca D&R da kalmıştı. Çek kazan koduyla aldım. Ötedünya serisi kitapyurdu %55 indirimden. Orman kitabı yine kitapyurdunda yüksek indirimdeydi, çizimleri çok güzel.

32 Beğeni

İdefix.com ve kitapsepeti.com’dan almış olduğum kitaplar…

27 Beğeni

Şansıma insaflı bir sahaf buldum ve Ölüler’in Dansı’nı 25Tl’ye aldım.(Piyasada ortalama 100 TL) Narnia günlükleri eksiklerimi tamamlıyorum. Uzay Yolu’na da uzun zamandır başlamak istiyordum.

10 Beğeni

Akşam Yemeği’ne ben de bakıyorum, konusu ilgimi çekmişti. D&R dışı bulursam alırım.

1 Beğeni

Evet konusu ilgi çekici ayrıca birkaç okuma listesinde de önerildiğini gördüğüm için listeme almıştım. İkinci elde pahalı sanırım D&R’da halen varsa yeminini bozda al.

1 Beğeni

Kargo bedava kodu falan bulursam alırım.

Ek: Zaten tükenmiş :slight_smile:

Kargo bedava kodu kolaydı da sonuncuyu ben almışım demek ki.

1 Beğeni

Tek harcamalık bütçem var ve prime indirimlerini bekleyip bu elli TL indirimine girişmiyorum ama pişman olmam umarım. Düz hesap yapınca hicbir şekilde 125 lik sepeti 75 tlye alamam gibime geliyor ama oturup hesaplamaya da üşeniyorum. :smiley:

2 Beğeni

Aynı şekilde tek seferlik bütçem var,bu indirimi es geçtim sizin gibi ama pişman olmayacağımızı umuyorum…:sweat_smile:

Ben de sizinle aynı durumdayım. Bir aya iki sipariş veremeyeceğim için prime gününü beklemeyi seçtim. Yalnız olmadığımı bilmek güzel.