Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bu sene çok kitap aldığım için artık okumaya sarıldım dört elle. Özellikle sınavlar başlamadan olabildiğince eritmek için arka arkaya okuyorum çok da mutluyum bu durumdan. Ama her şey bittikten sonra almak istediğime karar verdiğim şeyler Harry Potter özel resimli baskıları olacak. Gerçekten o kadar, o kadar çok istiyorum ki! Neyse işte alışveriş listem bu kadar.

1 Beğeni

Acele etme Harry Potterlarda 4cü kitabın çıkmasına daha bir yıl varmış :disappointed_relieved::cry:

1 Beğeni

Harry Potter demişken :heart_eyes:
Hepsiexpress ile 2 günde geldi, elime en hızlı ulaşan kargoydu. Çok bir hasar yok kitaplarda. Kitaplığımın en güzel köşesine koyacağım. * Kitaplık da alması lazım ama şu an onu dert etmiyor *

5 Beğeni

üç ciltlik uzumaki serisi. Kitaplar ince kapak olmasına rağmen ek sömizi var.

6 Beğeni

Konudan alakasız ama kitabın ismini görümce aklıma bu video geldi.

5 Beğeni

:joy::joy::joy: Aynen ismi tuhaf ama anlamı sarmal demekmiş okuyup yorum yapacam inş. İyidir.

1 Beğeni

2 sene önce ciltli özel versiyonu çıkmıştı, 80 küsur liraydı ekonomimi bayağı sarsmıştı :joy::joy: Şimdilerde böyle bir eyleme gitseler sanırım 150 liranın altında bir fiyat göremeyiz

1 Beğeni

Aynen ciltli hali güzelmiş ama bulamadım. Adamlarda nasıl bir politika varsa bu özel edisyonları sadece kendi magazalarında satıyorlar alan öyle alıyormuş. Ama bu basımda çok iyi.

1 Beğeni

Her zamanki gibi salaklık yapıp sattım işte :expressionless::expressionless:

1 Beğeni

Letgo’da biri satıyordu, fiyatta belirtmemişti.

Harry Potter’ın yeni kapak resimlerini bir tek ben beğenmiyorum sanırım. Yıllar önce ilk 4 kitabın numaralı özel baskı sürümünü piyasaya sürmüşlerdi. (Sahaflar her zamanki gibi hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar. :slight_smile:) Eski kapak resimli şömizli ve ciltli çok güzel bir setti. Sanırım bir daha öyle bir baskı göremeyeceğiz. :frowning:

İngilizce sürümünde böyle bir seçenek mevcut.

2 Beğeni

Harry Potter kapakları banada çocuksu geliyor daha okumadığım için anlatımını bilmiyorum.Baslarsam hayalkırıklığı yasamam umarım.

1 Beğeni

İçeriğinde sorun olacağını düşünmüyorum. Yine eskiden olduğu gibi YKY basıyor. Ama evet kapaklar dediğiniz gibi çocuksu.

Bu hanginiz? :d

2 Beğeni

Uzumaki güzel seridir. Ha kurgu olarak falan “yuh harika muhteşemmiş” dedirtmez ama yaşattığı atmosfer ve harika çizimleriyle okurken güzel vakit geçirmenizi sağlar…

1 Beğeni

Geçen PTT’den aradılar kargo için

Ben : Alo, buyrun…
Kargocu : Evde misin?

İsim sorma falan yok :joy::joy::joy:

3 Beğeni

Yeri mi bilmiyorum, Kidega’dan ilk defa alışveriş yapıcam deneme olsun. İndirim kodu falan varmış İdefix gibi?

1 Beğeni

Ben okadar kitap aldım bana hiç kod vermedi.

Ödeme yaparken böyle bişey çıktı da o yüzden

Evet memnunum ayın 5i dedimi parayı hemen yaptırıyorlar. Temin hızlı kargolama süper.