Sonu Beklerken

Öykü Seçkisi’nde okumak için: https://oykuseckisi.com/sonu-beklerken/Şu bitkin diyarda ayak sürüyen, eski zamanları görmüş bir ben kaldım sanırım. Deniz Halkının ve Titanların uçsuz bucaksız çorak topraklara en son ne zaman ayak bastığını artık ben bile hatırlamıyorum. Ejderhaların son temsilcisi Grimwal göçeli neredeyse bin yıl oldu. Bütün gerçekliğin insan eline mahkûm olmasının üzerindense nerdeyse elli bin yıl geçti. Geriye, kanlı savaşlardan, temellerini… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Merhabalar,

Genel mahşer tanımını genişleten yaklaşımınız ve kurguyu efsaneleşmiş geçmişe dayandırmanız ekstra hoşuma gitti. Yok oluşa şahitlik etmek ve yitip giden yaşamlar için yas tutmak son atlı için biçilmiş kaftan gibi gelmekte. İnsanoğlunun Dünya üzerindeki yıkıcı etkisi: tekerrüre uğrayan mahşerin dahi sona varışıyla vurucu bir şekilde anlatılmıştı. Öz bir öyküydü.

Kaleminize sağlık!

Güzel bir öykü… Elinize sağlık.

1 Beğeni

Merhaba,

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Öykümü beğenmeniz beni mutlu etti. Bu ayın teması, bana daha önce “Ejderha” temalı seçki için yazdığım öyküyü çağrıştırdı. Kısa da olsa orayı hatırlamak güzel oldu.

Selamlar.

1 Beğeni

Selamlar,

Yorumunuz için teşekkür ederim. :slight_smile: