Sör Benfro'nun Şarkısı Serisi İlk Cildiyle Raflarda

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Sör Benfro'nun Şarkısı Serisi İlk Cildiyle Raflarda – Kayıp Rıhtım

image

Sör Benfro’nun Şarkısı Serisi’nin ilk cildi olan “Düş Gezgini,” Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla raflarda. (DEVAMI…)

4 Beğeni
  1. kitap da çıkmış bu ay. Bu seriyi bekleyen sadece benim sanırım :confused:

İlk kitabı okudunuz mu? Nasıl buldunuz? Şöyle güzel ve iştahlandırıcı bir yorum ikinci cildi bekleyenlerin sayısını da arttıracaktır :slight_smile:

2 Beğeni

Ben de aldım ama fırsat bulup bakamadım. Eninde sonunda okuyacağım ama ruhum o kitaba pek yönelmedi. :smiley:

2 Beğeni

Okuyanlar yorumlayabilir mı? Ejderha falan var galiba ve beğenildiyse alalım :grinning:

1 Beğeni

Sanıyorum kapaktaki font seçiminden dolayı bana çocuk kitabı izlenimi verdi ama goodreads’te yetişkinler için demişler. Kapağı çirkin ve özensiz bulsam da merak ettim seriyi.

Kitabı yazın okumuştum. Kitabın başları çocuksu bir havada işleniyor fakat ilerledikçe konu açılıyor. Ben kitap bittikten sonra hemen devamını okumak istemiştim fakat ikinci kitap daha yeni çıkabildi. Kısaca hoş bir kitap okurken hiç sıkıldığımı hatırlamıyorum. Kitap genel anlamda hem dili hem de ejderha mantığıyla Eragon’a benziyor. Onu seven bu kitabı da sever diyebilirim.

2 Beğeni