Sosyal Medya Platformlarında İlgi Çeken Yorumlar

@alper kıskanma ama geçen yine Anton Çehov ile Galata Kulesi’nde yemek yiyoruz… :joy:

2 Beğeni

Victor Hugo ile Galata Kulesinde gün batımını izliyoruz.

1 Beğeni

Haruki Murakami ile Çin seddinde film çekiyorum

1 Beğeni

Selam söyle. Ne çekti ya cadı Sila’ dan bu Hugo :joy:

AS. Ya sorma ben de anlamadım ne güzel bi mekana gidiyorduk bir anda Alplerde aldık soluğu. Şila yapmış demekki. Hugo ağladı falan ben de teskin ettim kendisini. Kocaman adamsın yapma yakışıyor mu sana dedim. Şimdi balerinleri seyrediyor.

Teskin etmek = evet Sissoylu okuyorum :grinning:.

1 Beğeni

Mary Shelley ile Eyfel Kulesi’nde film çekiyoruz :rofl: Her şeyi sevdim de film olmadı ya, keşke sohbet etseydik Frankenstein hakkında :heart_eyes:

1 Beğeni

Albert Camus ile Alplerde Anın tadını çıkarmaya çalışıyorum. Fransızca birşeyler söylüyor ama hiç birşey anlamıyorum.

Gabriel García Márquez ile Galata Kulesi’nde edebiyat hakkında konuşuyoruz. :blue_heart:

Arkadaşlar bu tarz şeyler çok keyifli ama internete doğum tarihinizi açık bir şekilde yazmak istediğinizden emin misiniz? Hani burası görece güvenli bir yer eyvallah ama bunu gerçek adınızla, sosyal medyada falan yaparsanız ilerde sorun yaşayabilirsiniz.

Ben bu tarz şeyleri pek iyi niyetli bulmuyorum maalesef. Belki de yanılıyorumdur ama temkinli olmakta yine de fayda var diye düşünüyorum.

5 Beğeni

Mevzu ne ki ? :thinking: Geçenlerde yakın bir arkadaşımin başına geldi. Standart sosyal medya hesaplarından takıntılı bir bayan internet üzerinden bütün kişisel bilgilerini satın alıp, arkadaşıma unutamayacağı anlar yaşattı.
Benzer durumlar mi ?

Yukarıdaki eğlencelik şey. Tolstoy’la Eyfel Kulesi’nde kahve içtim vs.

1 Beğeni

15 Beğeni

Evet, belki böyle twitler atarlardı. Ama aklıma gelen bir ihtimal daha var; Osamu Dazai, Malazan-4’ü beklerken yine bir intihara kalkışırdı.
Artık gelsin şu kitap :face_holding_back_tears:

8 Beğeni

https://twitter.com/yargicimelih/status/1668990443084734464?t=2mi1walI98SGb53MS47KKQ&s=19

2 Beğeni

Efendiyi köle yapan sistem bize ne yapmaz.

25 Beğeni

10 Beğeni

Haydi atayizler bunu da açıklasın.
Ayrıca kominist faşist solcular beğensin.

5 Beğeni

IMG-20230630-WA0012

17 Beğeni

Takası çok güzel anlatmış :joy:

3 Beğeni

14 Beğeni