Sosyal Medya Platformlarında İlgi Çeken Yorumlar

@alper
Afyoncuyu Tarihin arka odasından beri takip ederim. O programda da rektör olabilmek için yapmadığı hokkabazlık yoktu. Hatta kendisi Muhteşem Yüzyıl dizisinin de danışman kadrosunda. Bunu İlber ile Murat Bardakçı araya alıp tokat manyağı yaparlardı. Hatta Bardakçı açık açık söylüyordu " bir yerlere yaranmak için" " rektör olmak için" " sayın bakanım bakın arkadaş burada çok uğraşıyor" filan diye inanılmaz dalga geçerdi.

Futbolcunun yaptığı hareket bir yana, olaya bu kadar kıt ve sığ bakmak Osmanlıya onca Viyanaya giden adama , onların değimiyle cedde hakaret.

Bunu da cahil cühelalıktan değil, inanarakta değil, yine bir yerlere oynadığı için yapıyordur.

5 Beğeni

:slight_smile:

4 Beğeni

Bu maçları falan kurtuluş savaşına çekenlere diyecek söz bulamıyorum.

5 Beğeni

9 Beğeni

Giden, şifa bulan varsa özür dilerim ama bu bana resmen sahtekarlık gibi geliyor.

Hele buna ne demeli, bağıra bağıra “senin inancını ve umudunu sömürüp paranı alacağım” demiyor mu?

10 Beğeni

Özellikle alttakine bayıldım, her tuşa basmışlar neredeyse. :smiley: Üstteki de geçmişimi serbest bıraktırıyormuş gerçi, bilemedim. :thinking:

6 Beğeni

Alttaki tanıtım broşürü o kadar inandırıcı ki kadim bilgelik eğitimini tamamladıktan sonra Câbir bin Hayyân’a dönüşüp değersiz madenleri altına çevireceğimize ikna oldum.

8 Beğeni

Sahi neden bu kadar seviyorlar klavyeyi?

:slight_smile:

4 Beğeni

1 Beğeni