Söylenti: Yeni Karayip Korsanları'nın Başrolünde Bir Kadın Olacak

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/soylenti-yeni-karayip-korsanlarinin-basrolunde-bir-kadin-olacak/Johnny Depp’i yeni Karayip Korsanları’nda oynatmayı düşünmeyen Disney, seriyi kadın bir korsanla çekme planları yapıyor olabilir. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Kadın, zenci ve eşcinsel olması lazım.

10 Beğeni

Benim için karayip korsanları öldü. Allah rahmet eylesin .

2 Beğeni

SJW benden önce basılmış.

1 Beğeni

Bunu yerine evreni genişletseler! Ne bileyim, mesela Barbosa’nın gençliğine değinseler ya da
o evrende geçen başka korsanların. Delirecem yav, illa sövmek mi lazım ?

2 Beğeni

Bence olur, neden olmasın? Kadın korsan ana karakterli bir seri fena olmaz benim için. Sıkıntı Karayip Korsanlarının sıfırdan çekilmesi. Bir kadın korsan ana karakterli bir film çekin ekstra olarak, nedir yani seriyi yeniden çekmenin olayı? 5-10 dakikalık Jack Sparrow karşılaşması falan koyup güzel bir hikaye de anlatırdın, gelecek filme de Jack ile kadının çatışmasını koyardın falan filan ne bileyim, olurdu bence. Sıkıntı kadın karakterde değil bence, sıkıntı yeniden çevrimde.

3 Beğeni

Peki Asyalılar ne olacak?

1 Beğeni

Dul Korsan Çing’in (Ching Shih, Zheng Yi Sao) çekilmesi beni çok memnun eder.

Zaten kimsenin kadın karakterle sorunu yok. Mesele Jack Sparrow’u tek kalemde silip yerine yeni bir karakter getirmeleri. Sizlerin de dediği gibi, evren genişletilseydi çok çok daha mantıklı olurdu. “Onca filmi boşuna izlediniz, aslında onların hiçbiri olmadı, Jack Sparrow diye biri yok, yerine Jacqueline Sparrow verelim” demeleri küfür gibi.

5 Beğeni

Başka bir karakter üzerine yoğunlaşsalar daha iyi olur bence. Artık komik bir karakter yerine sert veya psikopat bir karakter olsa en azından değiştiğine değer. Aynı mantıkla devam edeceklerse saçma…