Söylenti: Zaman Çarkı ve Kara Kule Dizileri Amazon'da Yayınlanacak

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Söylenti: Zaman Çarkı ve Kara Kule Dizileri Amazon'da Yayınlanacak – Kayıp Rıhtım

image

Zaman Çarkı ve Kara Kule serilerinden uyarlanan televizyon dizileri Amazon kanalında yayınlanabilir. (DEVAMI…)

6 Beğeni

Yürü be Amazon kim tutar seni :grin:

ben bu haberi nasıl görmedim . Amazon yavaş yavaş gözüme giriyorsun. Tamda zaman çarkı dizisinden ümidi kesmiştim.

Kralkatili filim ve dizisi ,Dune filmi, lotr ,zaman çarkının diziler ve game of Thornes un spin off projeleri geliyor .Güzel bir hayat geçirmek için yeterde de artar bile.

2 Beğeni

Hem sevindim hem de çok tedirgin oldum. Umarım seriyi mahvetmezler. Hatta iptal etseler projeyi içim çok rahatlar. Amazonun nasıl bir ciddiyetle bu işi yapacağını bilmiyoruz. Yüzüklerin Efendisi dizisiyle net bir fikrimiz olur. Bakalım.

Umarım Kara Kule’yi filmin devamı gibi yapmazlar da yeniden başlanmış bir hikaye olur. Filmde Roland yan karakter olmuştu resmen.

Utanmadan öyle bir film çekip bir de gişe başarısı mı beklemişler?! Idris Elba’ya olan sevgimin suya düşmesine neden oldu o film. Umarım bir daha böyle bir saçmalık yapmazlar. (Madem Stephan King filmi çekeceksin önce çıtanın nerede olduğuna bir bakıver. Bkz; Green Mile)

Ben en çok Zaman Çarkı’nın dizisi çıkarsa ithaki’nin serinin baskısını yapmadıkları kitaplarını tekrardan basacağına seviniyorum. enginlik serisi de aynı şekilde…

Keşke dönüş’ün, centilmen piç’in, üç cisim probleminin, yaşlı adamın savaşı’nın vs. vs. vs. bir şekilde dizisi veya filmi yapılıp gündeme gelse. Ancak o zaman çevrilmediği veya baskısı yapılmadığı için yarım kalan serilerin devam kitpalarını okuyabiliyoruz.

3 Beğeni

Kara Kule televizyon uyarlamasından fotoğraflar paylaşıldı.

img_20190514_0854242341348217982680049

Kaynak 1 Kaynak 2 Kaynak 3

5 Beğeni