Stanislaw Lem Kitapları

Şömizlerin okuyucuya maddi külfeti ne olacak bilmemekle birlikte ben beğendim. Hatta çok beğendim.

2 Beğeni

Benim de hoşuma gitti açıkçası. Hasarlı gelip gelmemesi de tamamen şansımızs kalmış.

3 Beğeni

27 TL ve 30 TL etiket fiyatı ile satışa çıkmış kitaplar.

11 Beğeni

Bana fiyatlar uygun geldi. Alfa’ya biri %40 indirim falan yapsa bu ara süper olacak :sweat_smile:

1 Beğeni

okuoku com da yüzde 40 devam ediyor.

2 Beğeni

Fiyatlar çok fantastik geldi. 57 ve 60 olmadığına emin miyiz? Yarım şömizli ve 27 ile 30 mu?

Benim anlamadığım sayfa sayıları aynı iken fiyatlar neden farklı. Belki site yanlış girdi. Diğer siteleri bekliyorum.

3 Beğeni

Bence yanlışlık olabilir açıklamalar ikisinde de aynı

Bunların ciltlisi çıkmaz heralde @alper çıkar mı? :thinking:

Sonradan ciltli falan çıkmaz dimi bunlar

Çıkarmazlar, zannetmiyorum. @Fingolfin

@fortknoxt bence fiyat bu, yanlışlık yok. Pegasus’tan çok kitap alıyorsunuz herhalde :slight_smile:

3 Beğeni

Alışkın olmadığımız bir fiyatlandırma. Almak değil de görmek sanırım. Sürekli uçuk fiyat görünce insan emin olamıyor. :thinking:

2 Beğeni

İletişim Aden daha pahalı

Israrla ciltli sordum ancak cevap alamadım. Fiyatlar konusunda ben tatmin oldum.

5 Beğeni

Belki de seriye alıştırmak için uygun tutulmuştur. Gerçi PKD ve Jules Verne de çok uçuk fiyatlı değil.

5 Beğeni

Ciltli çıksa da heralde tüm kitaplar bitince olur öncesi olmaz bence.

1 Beğeni

Ciltli ben de sanmam.

İletişim’in aslında Pegasus’tan hiç farkı yok. Bir de doğru dürüst indirime girmiyor. Pegasus garibimin adı çıkmış. :smile:

3 Beğeni

Numaralandırma sadece şömiz üzerinde var gibi gözüküyor. Numaralandırmaya ve şömize canı sıkılanlar, şömizi kaldırdıklarında iki sorundan da kurtuluyor :slight_smile:

Pembe beyaz bir kitap seti kalıyor elimizde :slight_smile:

Şömizsiz

9 Beğeni