Steven Universe Tapınağı 💎

Rebecca Sugar tarafından Cartoon Network için yapılan çizgi dizi; Crystal Gems olan Garnet, Amethyst ve Pearl ile birlikte büyüyen ve dünyayı korumak için onlara yardım eden Steven adlı küçük bir çocuğun hikâyesini anlatır. Bu başlıkta Steven Universe hakkında konuşup, tartışalım.

9 Beğeni

Kulaklarımızın pası silinsin o halde:

8 Beğeni

Hala son sezonun son bölümünü izlemedim ama çok tatlı bir animasyon. Rebecca Sugar adı gibi bir ablamız. Dizi ile ilgili tek düşündüğüm nokta, ne boyutta bir evren portresi çizmek istiyor. Yani son bölümlerde uzaya açıldılar ve homeworld’e kadar gittiler ama evren o kadar mı? Diamond’ların diğer gezegenlere yaptıklarını anlatan küçük bölümler gelecek mi?

6 Beğeni

Son yılların en başarılı animasyonlarından bir tanesi. Hikayenin kendinden çok, müzikal ve sanatsal bütünlüğün hikayeye yedirilişine hayranım. Çok sıcak ve sizi içine çekiyor.

Muhtemelen flashback tadında gelecektir. Son bölümü izleseydin biraz daha açık konuşabilirdim. Ancak ellerinde Diamond gibi mitik varlıklar olduğu için onların geçmişini pas geçeceklerini zannetmiyorum. En az bir sezonluk malzeme var orada.

7 Beğeni

White Pearl ne sayko bir şeydi öyle… Diamond şekil olarak düzgündü. Ancak Pearller genelde Diamondlarının karakterlerine uyum sağladıklarını düşünürsek, sanırım White duygusal olarak çok dengesiz bir diamond.

Bismuth’un geri dönüşü hoşuma gitti. Harbi bunca zaman niye kimse arkadaşına olayların nasıl geliştiğini anlatma girişiminde bulunmadı merak ediyorum.

Dizi nasıl öyle bir noktada bırakılır ya? Bir sonraki sezon ne zaman acaba¿

3 Beğeni

Güzel soru, kimse bilmiyor.

3 Beğeni


Garnet kadar güzel bir karakter var mı ya? Karakterin oluşma sebebi bile ‘‘aşk’’ iken nasıl aşık olunmaz böyle karaktere?

3 Beğeni

Güzel bir tanıtım,mutlaka izlemelisiniz!

4 Beğeni

Sezon Finali vermedi sadece film ile uğraştıklarından yeni bölüm yapamamışlar baya sayfalık storyboard falan gösterdiler bir videoda yeni bölüm fragmanı ile bu ay içerisinde çıkacakmış sanırım :slight_smile: bu arada sızdırılmış bir bilgi gördüm 4 bölümlük steven bomb ardından 5.sezon finali olabilirmiş :slight_smile:

2 Beğeni

@Bunn-Y bencede haklısın… bu arada GARNET İS BEST MOM!!1!!!11!!!

1 Beğeni

Here comes a tought en iyi bölümdü benim için. Steven resmen geçmişiyle hesaplaştı. Ağlamaya en çok yaklaştığım an bu bolumdeydi.

1 Beğeni

aynen bencede öyleydi.

1 Beğeni

birşey farkettim terazi burcunun kristali rose quartz teraziler burdamı :smiley: (bu arada teraziyim)

Böylesine güzel bir dizinin bazı lgbt konuları yüzünden ülkemizden kaldırılması gerçekten hiç hoş değil özellikle de Rebecca Suger ın bu konuyu çocukların lgbt ye bakışını değiştirmek için kullanmasına rağmen bizden alınması gerçekten çok acı verici

(Merak edenler bu konuyu kolayca internetten detaylı bir biçimde araştırabilir zaten çok konuşulan bir konu)

2 Beğeni