Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

2 Beğeni

Kulaktan alınan uyuşturucudur Yıldız Tilbe.

Placebo - Meds - YouTube placebo-meds

Les Witches - Drive the Cold Winter Away, The Beggar Boy

2 Beğeni
3 Beğeni

Ölümlerinden şüphelendiğim iki rapperın ikisinin de öldükten sonra yeni singlelarının çıkması çok tuhaf değil mi?

There’s a place in the sun for anyone
Who has the will
Chase one and I think I found mine
Yes I do believe I have found mine.
So, close your eyes
And think of someone you physically admire
And let me kiss you, oh.
Let me kiss you, oh.

I zigzagged all over America
And I cannot find
A safety haven
Say, would you let me cry on your shoulder
I’ve heard that you’d try anything twice

Close your eyes
And think of someone you physically admire
And let me kiss you, oh.
Let me kiss you, oh.

But then you open your eyes
And you see someone that you physically despise
But my heart is open
My heart is open to you

2 Beğeni
1 Beğeni
4 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

1 Beğeni

Komik bi’ nostalji oldu. Zamanında eğlenmiştik onunla. Biraz nsfw evet. Spoiler blur ve uyarı koyulabilir, hoşuna gitmeyen dinlemez. Değiştirmene üzüldüm.

2 Beğeni

Koyarken insanların çoğunun anlayıp, tanıyıp, bileceğini düşünmüştüm fakat yukarıdaki arkadaşın bana gösterdiği bir şey var ki, insanlar yanlışta anlayabiliyorlar. Blur spoiler koymak aklıma gelmedi, gelseymiş keşke. :slight_smile: Hala en sevdiğim şey insanların bu şarkıdan bölümler söylediğin zaman onları tamamlaması, yabancı dilde olmaları fark etmiyor.

2 Beğeni

Madem çok seviliyor geri yükle o zaman, ben otorite değilim, adamın tipinden tut da, klip ve sözler bana çok aşağılayıcı göründü. Bu adamın amacı böyle klipler ile para kazanmak bence.

1 Beğeni

Hazır, zaman kapsülüne binmişken;

8 Beğeni

Nostalji mi dediniz?

Ve bu efsane parçaya ilham veren Stevie Wonder amcamızın çalışması:

Bir klasikte…

Ve onun da cover-mix olduğunu öğrenmem…

İkisini de arka arkaya dinlediğim olur.

5 Beğeni

Benim de nostalji deyince aklıma bu şarkı geldi, lise yıllarımız böyle geçti!

3 Beğeni

Rock tarihinin neredeyse yarısı burada. Benim görüşüm hemen hemen her türde müziğin en yaratıcı ve kaliteli olduğu zamanlar. Bu döneme ait adını daha önce hiç duymadığım unutulup gitmiş grupların çok güzel parçalarına denk gelebiliyorum. Aynı dönemde Türkiye’de sosyal ve ekonomik durumdan dolayı arabesk müziğin güçlenip yaygınlaşması üzüntü verici bir durum.

2 Beğeni

Kısa bir bilgi;zaman çarkının yazarı olan Robert Jordan Vietnam savaşına katılmış ve resimdeki helikopterde makinalı tüfekçi olarak görevini yapmıştır.

2 Beğeni

check yo self before you wreck yo self

En sevdiğimi neredeyse unutuyordum

4 Beğeni