Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

Ben pek sevmem birkaç kere dinleyip bırakırım, merak edip takip ediyorum yeni işlerini.

1 Beğeni

Apaçi müziği dinliyorum.
Çünkü başka müzik kalmamış gibi karşımızki okulun zil sesi bu. Üç ay kafamız dinlenmişti, yine başladılar.

5 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni

:smiley: Yaaa bu şarkıyı dinlemeyeli çok uzun zaman olmuştu, sayenizde denk gelmiş ve yeniden dinlemiş oldum. Çok sevdiğim şarkılardan biri.

Bunu da bırakayım madem gelmişken.

5 Beğeni
2 Beğeni

Samuel Barber - Agnus Dei

1 Beğeni

Modunuz mu düşük, buyrun efenim anında yükselir…

1 Beğeni

Ne zaman dinlesem sakinleştiriyor!

6 Beğeni
2 Beğeni
2 Beğeni

:smiley: Hala en sevdiğim filmlerden ve en sevdiğim şarkılardan biri. Kendimi hep ister istemez bu filmdeki Sean karakterine benzetiyorum. Her yerden sürekli kovulan biri gibi.

3 Beğeni
1 Beğeni

Sabah uyanamıyorsam daha iyi kafein yok

Adamı kanser eden Iron Maiden lirikali bu şarkıda geçerli değil nedense, ya da ben sabah mahmurluğuyla hoş karşılıyorum, bilemedim şimdi.

4 Beğeni

O filmin en güzel yanlarından biri Colonel Bagshot’ın Six Days’ine yaptıkları remixti. Tüylerim diken diken olmuştu açılış sekansında. Serinin hem sinematografi, hem senaryo hem de soundtrack listesi açısından en başarılı filmi oldu bana göre. Ayrıca Teriyaki Boyz’un Cho Large’ı da acayip güzel bir kafa.

1 Beğeni

Harika yapmış.

2 Beğeni

Dediklerine kesinlikle katılıyorum. Zaten açılışı insanı ayrı bir etkiliyor dediğin gibi. Sonraki filmler Tokyo Drift kadar olamadı hiç. Çok bekledim Tokyo’ya geri dönülsün diye fakat bu gerçekleşmedi. Bu arada oyun oynarken en çok Tokyo’nun müzikleri olmak üzere serinin ilk üç filminin müziklerini dinlerim hep. İnsana garip bir şekilde gaz veriyor. Film sıralamam da; Üçüncü film > Birinci Film > İkinci Film > Diğerleri. Aklıma bu şarkı geldi;

Fark ettim de, zaman çok geçmiş. Şimdi bakınca öyle retro geliyor ki. :slight_smile: Vin ve Paul’un gençlik yılları.

2 Beğeni

Bu arada Deep Enough’ın iki versiyonuna da hastayım ya. Belirtmeden geçmeyeyim.

1 Beğeni

Bir kısmını hiç bilmiyordum onlara bir şey diyemem ancak bildiklerim şahane olmuş :ok_hand:t2: Bu tarz içerikli videolar gördüm mü izlemeden/dinlemeden geçemiyorum :smile:

1 Beğeni