Suat Derviş Kitapları (İthaki Yayınları)

İlknokta eski kapaklı hala. Amazon da güncel kapaklı ve uygun

2 Beğeni

Bakalım söyleriz bir iki güne. Zaten 2 hafta önce paylaştığım listede olan kapaklardı bunlar. Araştırmacı gazeteci rozeti almamız lazım. :smile:

2 Beğeni

İlknokta bir acayip. Soruyorum kapaklar yenilendi mi, sitede ne varsa o diyor. Siteye bakıyorum eski kapaklar. Diğer sitelerin bazılarında yeni kapaklar.

Almadım o nedenle.

2 Beğeni

Tamam işte alırsan eski kapağı kitleyeceğiz eritmemiz gerek mi desinler açık açık sen de biraz anlayışlı ol. :smile:

Amazonda da yeni kapak görünüyor ama ilanın diğer fotoğraflarına eski kapağı da koymuşlar. Afrika savanaları gibi tehlikeli bir bölge Suat Derviş kapakları. :smile:

@fortknoxt baskısı yapıldıkça ilk mesajdan eski kapakları kaldırabilir misin? Karışıklık olmasın. Temiz bir sayfa açalım bir sonraki kapak tasarımına kadar. :slight_smile:

3 Beğeni

Versinler eski kapakları BKM’ye 9.90 -14.90’dan eritir BKM. :slight_smile:

5 Beğeni

Yakındır o da. En iyi çözüm.

3 Beğeni

Merak etmeyin Amazon’dan yeni kapaklı 4 kitabı söyledim. Yeni gelirse sipariş verebilirsiniz. Haber ederim. Zaten eski gelirse iade ederim.

@alper @BiblofilYouTube

Sizin için kendimi ateşe attım. :smiling_face: :joy: :joy:

4 Beğeni

Eski kapakları zaten yeni baskılar yaptıkça kendi içinde güncelliyorum. Kalmasında sorun yok bence. Zaten hemen hemen 1-2 ayda bir kitap geliyor. Güncellemeleri sessizce yapıyorlar tek sıkıntı o.

1 Beğeni

Ya bırak şimdi, yanlış gelse o da sizde kalsın der yenisini yollar Amazon. Can Amazon :heart:

3 Beğeni

@alper @BiblofilYouTube

Malesef 2 de 2 yaptık. Kara kitap eski kapaklı.

4 Beğeni

Kendine Tapan Kadın yeni kapağı var. Amazon eski kapak göndermiş.

Şu iki soru işaretli kitap konusunda emin değildim. diğer evet dediklerim yeni kapak olarak aldım ben.

İstanbul’un Bir Gecesi yeni kapak varmış, onu da ilknokta bekleyip alayım. Eski kapak gönderen olur, uğraşmayayım.

Kara Kitap ilknokta satış sayfasında eski kapak gözüküyordu.

2 Beğeni

İade sürecini başlattım. @BiblofilYouTube malesef gönderi kodu çıktı. :smiling_face: :laughing: :laughing:

3 Beğeni

Yaa işte. Kadere bak. :smile:

2 Beğeni

Aaa tüh Kendine Tapan Kadın’ı ben de almıştım İstanbul’un Bir Gecesi ile birlikte. Böyle gelecek bir tanesi o zaman desenize =/

2 Beğeni

Evet malesef o şekilde gelecek.

1 Beğeni
2 Beğeni

1 Beğeni
3 Beğeni