Summoning: Masaüstü Rol Yapma Oyuncu Adayları

Herkese merhaba!

Kayıp Rıhtım inceleme yazarlarından bir arkadaşım: “Neden bizim foruma sormuyoruz ki?” dedi ve işte buradayım.
Bir süredir yazıp yönettiğim frp oyunum için rol yapma kabiliyetine sahip bir kaç oyuncu ihtiyacımız oluştu. Oyun tecrübeniz olması önemli değil, rol yapmayı seviyor olmanız önemli.
Çok sayıda aktif oyuncusu bulunan ve farklı masalarda süren bu oyundan tanıdığınız ortak arkadaşlarınız çıkması da çok olası. Bilhassa yaşınız 22-26 arasında ise.

Oyun yerimiz Kadıköy. Buluşma günlerimiz ise genellikle önceden kararlaştırdığımız bir gün olabilmekte. Başvuranlar içinden biraz seçici davranacağım için şimdiden affınıza sığınarak kısıtlı bir zaman için bu alım olayının süreceğini hatırlatayım. Yeni yüzlere açığız ve siz de lütfen rahat olunuz. Oyunları kafe ortamında oynamaktayız. Direkt mesaj veya burayı yeşillendirerek sorularınıza yanıt vermeye çalışacağım.

Kendinize iyi bakınız.

1 Beğeni

Pathfinder oynayacaksanız katılabilirim. Haftasonu tercihimdir

Oyunumuz D&D 5e Ev kuralları ile bezenmiş bir sistemde oynanmaktadır :slight_smile:

5e ye bir türlü ısınamadım hala 3.5 ya da pathfinder (3.75) oynama yanlısıyım. Save dice faillememeniz temennisiyle sağlıcakla kalın :wink:

Benide yazabilirsiniz, eskiden kadikoyde oyun muhendisi(simdiki “ikinci yeni”) vardi orada cesitli turnuvalar ve d&d tarzi oyunlar oynanirdi heygidi odur budur frp yi sadece pc oyunlarinda oynadim, tekrar masaustu oynamak keyifli olabilir

Sizi de yazdık o halde. Detayları özelden netleştirelim. Role Play sevenler henüz ne kaçırdıklarını bilmiyorlar, dilerim hızla dolan kontenjanımız; istekli ve gerçekten bu işi seven kişilere gider. :slight_smile: