Tabletopia - Online Kutu Oyunları

Daha önceden böyle bir paylaşım yapıldı mı bilmiyorum…
Ancak son zamanlarda kafamı kaldıramadığım, oyundan oyuna büyük bir aç gözlülükle atladığım bu siteyi bilmeyen arkadaşlara tavsiye etmek isterim.

Tabletopia bir online kutu oyunları paylaşım sayfası. Yaklaşık olarak 400 ün üzerinde (Şuan 500 ü geçti sanırım) oyunu online olarak oynama imkanı sağlıyor. Bu oyunların içinde özellikle ülkemizde de son zamanlarda öne çıkan Scythe Clans of Caledonia ve Cult gibi oyunlar bulunmakta. Ayrıca Tavla , Satranç , Go gibi temel oyunlarıda bulabileceğiniz bir site.

İsterseniz sayfaya kayıt olarak , isterseniz misafir olarak oynayabiliyorsunuz. Tabletopia’nın en beğendiğim yanı ise tek başına oyun oynayabilme imkanı vermesi. Bu alanda yaklaşık 157 adet oyun seçeneğiniz bulunuyor.

Biraz da iştah sulandırması açısından bazı görsellere yer vermek gerekirse:

Site içerisinde birbirinden farklı akla hayale gelmeyecek tarzda senaryolar mevcut. Açıkcası ben şuan kendi yakın çevremle oyundan oyuna atlıyorum. Ancak bu sayfa - konu üzerinden yapılacak olan oyun açılımlarıyla merak eden arkadaşlarla birlikte oyunları deneyebiliriz.

Ufak bir hatırlatma yaparak bitireyim, oyunlar sağlam İngilizce istiyor ve Türkçe oyun bulunmuyor. Özellikle bazı oyunlar hikaye ve kurallar yönünden son derece karışık…

İlgilenen arkadaşlar için şimdiden keyifli oyunlar diliyorum. Tabletopia link:

4 Beğeni

Ama çok sarıyor uyarıyim. Bitirmeden oyundan oyuna atlıyorum :frowning:

1 Beğeni