Takip Ettiğiniz ve İlham Aldığınız Youtube Kanalları

Ahmet Ümit’in kanalı.

(Kaan Aşkın) #44

Eşi de çok eğlenceli, nüktedan, bilge bir samuraidir, lairddir. Beraber çok iyi pulp filmler eleştirirler, sims oynarlar onun YouTube kanalında.

(fatih çetin) #45

Can Sungur yıllardır hem Geekyapar hem de özel içerikleri olarak takip ettiğim tek yayıncıdır. Sevmediği filmlere giydirmesine çok coşuyorum. :slight_smile:

(Kaan Aşkın) #46

Geekyapar’ı kurmasına, nihayet bu ülkede sıradışı tüketimleri tanıtan, üzerine uzun uzun konuşan birilerinin de var olmasına sanırım en çok ben sevinmişimdir ilk yıllarında. Lisedeki yalnızlığımı gidermişlerdi tam anlamıyla. Resmen beraber olgunlaştık onlarla. Bir şeylere sırf emek verilmiş diye saygı duyma budalalığından kurtulup "çöp"lerden kendimi müdafaa etmeyi öğrenmiştim sayelerinde. Bu arada Yiğitcan’dan burnundaki balgamı 10 yılı aşkındır salmayıp buna rağmen çok konuştuğu için hiçbir zaman hazzetmedim. Bu da böyle bi’ meramımdır.

(Atillà) #47

Barış Özcan özellikle piyasadaki diğer içerik üreticilerine göre güzel ama yetersizdir. Videoları kötü değil, ancak son derece genel konuları basitçe işleyerek yaratıcı olmayan işler ortaya koyuyor.

(Okan Akıncı) #48

Katılıyorum. Aslında Barış Özcan çok farklı ya da az bilinen bir bilgi vermiyor. Fakat anlatım yöntemi, dili onu ön plana çıkarıyor. Youtube’da çok daha eğitici kanallar bulmak mümkün.