Tanrı ve İblis

Belli sebepler dolayısıyla yazıyı silmek zorundayım. Konu kaldırılabilir, önemli değil.

4 Beğeni

Sen bunu epik novel’de de paylaştın dimi :smiley:

1 Beğeni

@umit

Sözlerin için çok teşekkür ederim, bu tarz yorumlar yazarken bana motivasyon oluyor :slight_smile: Gizemli hikayeleri okumayı, izlemeyi kendim de oldukça severim.

@Eren_Diakotra

Evet, bir kaç yerde birden paylaşıyorum. Ortak nokta olarak bloğumdaki kısım var.

1 Beğeni

@feykmiyim
Çok teşekkür ederim. Yorum almak bile başlı başına güzelken, böyle yorumlar görmek ayrı mutlu ediyor :slight_smile: Elbette eleştirebilirsiniz de. Betimlemeleri genel olarak kısa tuttuğum doğrudur, özellikle mekan betimlemelerini.

@umit
Elbette yazma amacın düşünceni paylaşmak. Yine de benim için güzel bir olay. Hatta içten olması daha iyi bile yapıyor. Karakter yaratmak sevdiğim bir uğraştır. İnsanın kendi evrenini ve karakterlerini oluşturmasının çok büyülü bir yanı var. Yaratmanın gizemi de denilebilir. Başka herhangi bir türde yazarken bunu yakalayamıyorum.

2 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile: Okuyucunun yorumuna açık şekilde yazmaya çalışıyorum, bu yüzden elbette öyle düşünebilirsin. Zaten tek bir anlamı olan bir kısım da değil orası.

1 Beğeni

Yorum için çok teşekkürler :slight_smile: Bir önceki uzun öyküsü sıfır yorum almış bir insan olarak, böyle yorumlar görmek oldukça mutlu ediyor.

Malesef (?) bir roman halinde yazmadım. Manga ve batı tarzı çizgi roman okumayı sevdiğim için, bölüm bölüm çıkan öyküler, alışık olduğum bir format. Biraz da işin tadı tuzu oluyor bence :smile:

Bir gün, bir film veya çizgi roman tarzı bir iş yapmak güzel olurdu aslında. Tabii, bunlar çok farklı ve kendi zorlukları olan formatlar.

1 Beğeni