Teori : Queenie Goldstein Karanlık Tarafa Mı Geçiyor?

Teorimi burada paylaşmak istedim. Daha önce ben bir yerde karşılaşmadım ancak siz bu teoriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Anlayış rica edeceğim.

Öncelikle şöyle bir Queenie görüyoruz:

Şüphe uyandırıcı bir fotoğraf evet bir sürü anlam çıkabilir.,
Fantastik Canavarlar filminin fragmanında “Mugglelar daha az önemli değildir, kullanıp atılamazlar” deniliyordu. Acaba bu Jacob ve Queenie ile ilgili olabilir mi?

Ayrıca Google üzerinden araştırma yaptığımızda Tina’yı bir Scamander olmuş olarak görebiliyoruz. Aratınca Porpentina Scamander olarak karşımıza çıkıyor. Ancak Queenie’de Kowalskilik göremedim.

Ve yine fragmanda aksiyonlu bir sahnede savaşan Newt,Tina ve Leta’yı görüyoruz. Queenie orada bulunmamakta.

(Kalite için özür dilerim sadece böyle yakalayabildim bu sahneyi)

Google’isimleri aratınca şöyle oluyor:

8
9
Queenie’de sevgili yazısı çıkmıyor.

Queenie benim de sevdiğim bir karakter ancak mümkünatı da var gibi.
Bence Queenie Grindelwald’ın sözlerine kolayca kanabilir bir kız.
Doğru mu Yanlış mı Kasım’da göreceğiz. Heyecanla bekliyorum.

ALLAHIM NE OLUR LİNÇ YEMEYEYİM LÜTFEN

1 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. Quennie’nin zihin okuyabilmesi, kötü tarafa geçmesini kolaylaştıracak diye düşünüyorum. Sonuçta Grindelwad’ın büyük planları var ve zafer için yanıp tutuşan bir büyücü. Böyle birinin aklını okumak tarafını değiştirmene bile sebep olabilir, ki öyle olacak gibi. Ben böyle düşünüyorum.

1 Beğeni

Hangimiz Newt ve Leta arasında bir şey olacağını düşünmedik ki

1 Beğeni

Ben Şu:

Fotoğraftan sonra pek ihtimal vermedim açıkçası.

1 Beğeni

Ben de Newt ve Leta arasında bir şeyler olacağına ihtimal vermiştim. Ancak ben böyle bir şey olacağını düşünmüyorum şuan.

1 Beğeni

Quennie ve Grindelwald yan yana ilk gözüme bu çarptı.

1 Beğeni

Ama gerçektende kardeşleri yan yana bile koymamışlar direk Grindelwald’un yanında.

1 Beğeni