Terry Pratchett Kitapları (Diskdünya) (Delidolu Yayınevi)

Teşekkürler o zaman bkmde ilk baskı bile sorun olmaz herhalde diye düşüyorum. Ve uzun süredir delidoluyu da Ümit bey çevirdi sanıyordum meğer Niran hanım çevirmiş iyi de olmuş kendisinin en sevdiği kitap seri Diskdünya idi diye hatırlıyorum. Kontrol ettim çeviride çok bariz farklar var.

@frht45 hocam resme bakıp bakıp duruyorum çok güzel görünüyor ben bir harita aşığıyım. Evde 20 tane filan haritam var, dünya haritası. Bir tane yarım metrelik 50 sayfalık dev bir kitabım da var hatta kuponla aldığım yani attığınız görsele baktığım gibi ben bu kitabı alacağım dedim. :smiley: Ve teşekkür ederim bilgi için.

@narpal olabilir haklısınız ki haritanın gerçeğini görmedim ama görselinden anladığım kadarıyla zaten 10-15 lira eder. :slight_smile:

@darrow2111 400 o kadar kitaba göre iyi ama çok yine de. Diskdünya serinin 20 kitabını çalarken yakalanan hırsız emniyete teslim edildi diye haber görürseniz bilin ki benim. :smiley:

6 Beğeni

Ben yazın almıştım. 311₺ babilden. %40 indirimle.

3 Beğeni

Toplu alacaksan Delidolu’nun kendisinden alman daha ucuz ve güvenli olabilir.

3 Beğeni

Sesli güldüm valla. :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Aman sandığa dikkat et çalarken😂

4 Beğeni

Okumadığımdan gülemedim ama sonra Agape söylüyorsa komiktir diye güldüm. :smiley:

3 Beğeni

Ahaha. Sana lazım o sandıktan ama sandık benim baştan diyeyim. :joy:

4 Beğeni

Kitaplarım kapakları çok anlamlı geldi bana👍🏿 okumadan önce fikir yürütebilirsiniz😄

3 Beğeni

Sandığın adı Sandık’tı. Sandık yarı bavul, yarı manyak katil olarak tarif edilmişti.
Sandık sihirli olabilirdi. Korkunç olabilirdi. Ama gizli ruhlu çokluevrendeki tüm diğer bavullarla kardeşti ve kış aylarını bir gardırobun tepesinde uyuyarak geçirmeyi tercih ediyordu.

Reisi bir analım istedim.

Sandık 101

11 Beğeni

Bunları hafızanızdan yazmadığınızı söyleyin bana. (N’olur) :joy::heart_eyes:

4 Beğeni

O değil de kargo ödememek için 81 lira daha vereceksem kargomun 8 den önce helikopterle balkonuma getirilmesini isterim.

1 Beğeni

Birde ben seriyi okumaya başlarken arka kapak yazılara hiç bakmıyorum. Daha güzel oluyor. Bu uygulamamı bazı seri ve yazarlarda yapıyorum. Diskdünya’da da uyguladım. Tavsiye ederim.:smile:

6 Beğeni

Bi’ 81 daha verirsen ben getirebiliyorum. :joy:

4 Beğeni

Toplu alım yaparsan 81 tl rakamını 3 e katlarsın :slight_smile:

2 Beğeni

Ahh Rincewind şimdi kim bilir nerde? Neyse ben Mülksüzler’ime Odoculara döneyim. Sonra bir doz daha alırım Diskdünya geçirtirmiyim. :smile:

4 Beğeni

O birin önündekini çok kullandınız sanki. Ama siz tek başına kullanmayın yinede işte 7’den sonraki 9 dan önceki 4’ün iki katını.:smile:

4 Beğeni

Hasbüyü’ye başladım bugün, işin içinde büyücüler olunca daha eğlenceli ve komik oluyor.

6 Beğeni

Katlardım eğer o kadar param olsaydı. :smiley: Şuna yüzde yüz eminim ki forumdaki en büyük zaman çarkı hayranı benimdir (varsa iddiası olan buyursun gelsin yarışırız) ama hala son kitap dışında kitabı yok bende ama herkeste var. :smiley: Serilere para yetişmiyor.

4 Beğeni

O kadar çok övdünüz ki, gerçekten şu an hiç aklımda olmayan bir serinin kitaplarını sipariş verdim resmen :open_mouth:
Hatta gelene kadar pdfden mi okumaya başlasam diyorum :roll_eyes:

1 Beğeni

İlk kitabı atlatın da gerisi Allah kerim, ben de Mart icin bekletiyordum ama bu ay başlamayı düşünüyorum. :grinning:

3 Beğeni