The Council: Washington, Napolyon ve İlluminati Bir Adaya Düştüğünde

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/the-council-washington-napolyon-ve-illuminati-bir-adaya-dustugunde/

image

Tarihi karakterleri, gizli örgütleri, kapalı kapılar ardında imzalanan anlaşmaları, sanat, edebiyat, okült, mitoloji ve dini efsaneleri bir araya getiren oyun "The Council"i sizler için inceledik. (DEVAMI…)

3 Beğeni

Sherlock holmes ve Agatha christie romanlarının karışımı niteliğinde bir hikayeye sahip olan oyun senaryosu beni benden aldı. Doğru skillerinizi yükselterek bir sherlock edasıyla incikten cıncıktan bir anlam çıkarabilir, bir başka skille kendinizi ilber ortaylı yada robert langdona çevirebilir yada obi wan kenobiymişcesine milletin ağzından bakla çıkarabilirsiniz. Ama maalesef skill ağacını belli miktarlarda açabiliyor, o royal jelly denilen meretten etrafın suyunu çıkarana kadar arayıp bulmazsanız dımdızlak kalakalıyorsunuz.Grafikleri maalesef çok kötü oyunun ama hikaye kendini oynattırıyor. Her an tetikte olup ipucu kovalamalısınız. Oyunun devamını merakla bekliyorum.

Sırf bu yüzden lockpinge biraz abandım ki etraftaki kutuların anahtarlarını gözden kaçırsak bile açabileyim. :slight_smile: