The Poppy War Serisi (İthaki Yayınları)

Üçü alınca bir seri daha tamamlanacak sanıyordum, ara kitabı varmış diyor burada :((

4 Beğeni

Bence hiç bekleme İthaki ara kitap, yan kitap basmaz.

2 Beğeni
2 Beğeni

@MelihAntepli’in size hediye etmesi gerekiyor Yanan Tanrı’yı :joy:

5 Beğeni

Bu kadar beklemiyordum. Bu kez İthaki şaşırttı :joy:

1 Beğeni

Kendimi tebrik ediyor, Haşhaş Savaşı 3 kitabın fiyatını doğru tahmin etti rozeti verilmesini talep ediyorum. @SJack :slight_smile: :slight_smile:

7 Beğeni

Bu kez tutturamadım. Yürüyen Şato’ya göre tahmin yürütmüştüm ben :roll_eyes:

2 Beğeni

Bu piyasa koşullarında beklediğimden çok daha ucuza çıkarmışlar. Malazan mesela kesin 340 TL falan olacaktır :slight_smile: 560 sayfa - 980 sayfa farkı da var tabii ki.

Bir kuyumcu işi vardı olsaydı ciltli alırdım ama olmadı; hem bu serinin karton kapakları daha güzel zaten xd

3 Beğeni

Böyle şeyleri ulu orta konuşmuyoruz demiştim geçen… Pahalı çıkarsa sorumlusu sensin.

Maalesef rozet işi rafa kalktı. Yakında kurbağa rozetlerini de elinizden alacağız.

Sağlık olsun. :slight_smile: Biz de PP yaparız.

Gene 50-60 tl’ye kapatırsam alırım yoksa kalsın…

İlk kitabın kapağını pek sevmemiştim ama ikinci ve üçüncü kitapların kapağı gerçekten daha güzel :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Satışlara bağlı birazda. Bence gelir ama tahminen seneyi bulur

1 Beğeni

Bu kitap değil 15 sayfalık bir öykü. İçiniz rahat olsun:)

1 Beğeni
  1. kitap şu an elimde okuyabileceğim bir sürü kitabım var ancak bu kitabı ilk önce mi okusam bilemedim nasıl kitaptır acaba.
    Yoksa 2. ve 3. kitabı aldıktan sonramı okusam?

Önce birinciyi okuyun, beğenirseniz devam edersiniz. Oldukça güzel olsa da herkese hitap eden bir kitap değil.

2 Beğeni

Bu fiyata bu kitaplar alınmaz ya bir kere diğer kitapları almışken üçüncü kitabı da aldım.

Seriye bugün başladım ve aklıma gelmişken bu seriye bu cilt malzemesini layık görüp Malazan’a görmeyen İthaki bazı tercihlerinize anlam veremiyorum.

3 Beğeni

Muhtemelen kitabı alacak olan genç-yetişkin kitleyi de hesaba katarak hareket etmişlerdir. Malazandan fazla sattığına neredeyse eminim.

1 Beğeni