The Rings of Power Yorumları (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisi)

O “en iyi sahnede” bile oyunculuğunu sergileyemedi.

Sauron’un Mordor’a bira içmeye gidiyormuş gibi giyinmesi peki? Galadriel reddetti, kolay değil tabii :blush:

1 Beğeni

Hüküm Dağında böyle Efes 50’lik içiyor değil mi :rofl: :rofl:

2 Beğeni

Aşk adamı yakar sözüde böylece tescillendi. Ne de güzel kraliçe olurdun be. :joy:

1 Beğeni

Bakın şuraya cidden yazıyorum bir noktada bunlar en azından bir öpüşür.Diziye çoğu hayran küsmüş durumda bari bu kitleye oynayalım diyeceklerdir.

1 Beğeni

Vakıf çok kötü bir iş aynı Zaman Çarkı ve Güç Yüzükleri gibi fakat kitlesi onlar kadar büyük olmadığı için fazla konuşulmadı. Bu arada oy kullanırken ben de vasatı seçtim.

2 Beğeni

Anladım. Okuyanı daha az olduğu içindir belki. Benim de okuma listemde bakalım :slight_smile: Senaryo yüzünden vasata oy verdin ama benden daha çok beğenmişsin. Vasat seçeneğinin diğerlerini geride bırakmasının nedeni bu sanırım, senaryo oyları çok etkilemiş. En göze çarpan yanlış çünkü.

Şuan en çok konuşulan ve sevilen dizi House of the Dragon. Öyle görünüyor. İzlemedim ama millet dilinden düşürmüyor. Senaryo iyi ise dizi iyi oluyor demek ki. Görsellik bir yere kadar.

1 Beğeni

Ben hotd’u pek beğenmemiştim. Bir şans daha verdim geçen şimdi daha iyi buluyorum. Henüz 4. Bölümdeyim sanırım. Bu aralar çok yoğunum hiçbir şeye vakit ayıramıyorum. Bugün bira işlemek istiyorum. Haftaya anneannem gelecekmiş bana kalmaya. O gelmeden günceme gelmem lazım. :joy:

1 Beğeni

Okuduğum tepkiler iyi olduğu için seven çoktur diye düşündüm, herkes sevmeyebilir tabii. Bazı şeyler ikinci kez izlenince anlamlı olur ya da ikinci kez okununca. Ben kararsızım. Kitapları okumadan Got izledim şimdi de bu. Bilmiyorum ne yapsam? :slight_smile:

Sana iyi seyirler :blush:

1 Beğeni

:rofl:

4 Beğeni

İçim acıdı bu nasıl bir edit? Sauron :pleading_face:
İkisine de oy vermiştim “vasat” diye. Sezon finali beğenilmesine rağmen yine de vasat en önde :smile:

2 Beğeni

Ben dinledim. Aşırı sıkıcı bir şarkıydı. Yarısında dayanamayıp kapattım. Blind Gurdian’ın şarkısı bile daha iyi.

2 Beğeni

Bu arada editlere bakarken garip bir şey fark ettim

Şurada Galadriel görebildiğim kadarıyla karnını tutuyor.Acaba Sauron ona hamile olduğu bir sanrı tarzı bir şey mi gösterdi?

1 Beğeni

https://twitter.com/smilewhovian/status/1581003765314093062?s=46&t=lYWGx188sjz_ZV6A3ee-yA

Cidden ya :joy:

2 Beğeni

Bunlara alışalım :smile:

6 Beğeni

Yüzüklerin Efendisi’nde ki Galadriel ve Arwen’in kıyafetleri.

Bu da Güç Yüzükleri’ndeki Galadriyel’in kıyafeti. Kötü bir renk, bir sürü incik boncuk. Sanki Hint filmi. Birazdan şarkı söyleyip dans etmeye başlayacak gibi.

Neyse ki bitti de kurtulduk.

6 Beğeni

Galadriel ve Sauron sahnesi dizideki en güzel andı ve twitterde o sahneye yapılan klipleri izlerken çok eğleniyorum😂
Halbrand ve meteor adam olayına dünyada şaşıran olmuş mudur bilmiyorum. Bir de utanmadan hala twist yapmaya çalıştılar :d
Sezon finali keyifliydi bence ama dizi genel olarak vasattı. Aklımızla dalga geçen senaristleri umarım değiştirirler.

Edit::joy:

5 Beğeni
  • Bu kadar parayı nereye harcamış bunlar.

• Numenor’da pavyonda yemişler galiba.

(Konseyden alıntı)

1 Beğeni

Yeter artık jsjsjsjs bir şarkı her şeye bu kadar mi iyi uyar :slight_smile:

6 Beğeni

Bu da güzelmiş. :joy:

4 Beğeni

Aha başladılar bile.Hayırlı uğurlu olsun ‘Haladriel’ imiz :joy: :joy: