The Rings of Power Yorumları (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisi)

Neden ayrıldı acaba ya?Mawle cidden tek sevdiğim tam anlamıyla oyuncuydu dizide ve Adar’a cidden tip falan olarak da aşırı yakışıyordu.

Şu an için bir bilgi bulamadım. Belki de dizinin kalitesizliğinden rahatsız olup ayrılmıştır.

3 Beğeni

Yani ben de olsam ben de ayrılırdım şahsen yapacağınız iş buysa ben yokum diye.

Sam Hazeldine da çok beğendiğim bir oyuncu ama sonraki sezonlarda devam onayı almış dizilerde nasıl oyuncu değişiklikleri olabiliyor hayret edilesi ya. Amazon’un şu dizilerin başına çoluk çocuk koymasının sonucundan başka bir şey değil.

Diziyi daha yeni izledim. İzlememde bir arkadaşımın bitmek bilmeyen övgüleri de etkili oldu. “Çok iyi olmuş, Orta Dünya atmosferi, ikinci sezon bir an önce gelse” Önyargıları, olumsuz yorumları bir kenara bırakıp izledim ve… Son zamanlarda bu kadar sıkıldığım bir dizi hatırlamıyorum. Oflaya puflaya bitirdim sekiz bölümü. Üzerine konuşmak da istemiyorum, bir an önce unutsam iyi olacak.

7 Beğeni

Arkadaş kurbanı olmuşsunuz. Geçmiş olsun.

2 Beğeni

Teşekkürler :face_with_head_bandage:

Eminim arkadaşınız arkanızdan kıs kıs gülmüştür. Çok yuksek ihtimalle arkadaştan eşek şakası kurbanısınız.

1 Beğeni

:grinning: :smile: Keşke öyle olsaydı, oturur birlikte gömerdik daha sonra. Arkadaşım o kadar ısrar etti ki her gün düzenli olarak soruyordu. “Hala başlamadın mı, başla artık, aman spoiler alma keyfi kaçar, yeni sezon bir an önce gelse” Böyle böyle olmayan beklentimi de yükseltti. Bu dizinin neyine bu kadar yükseldi, izlediği dönem çok mu boşluktaydı anlamadım gitti. Lotr üçlemesini izlememiş olsa hadi neyse diyeceğim ama onu da izlemiş birisi :roll_eyes:

1 Beğeni