The Rings of Power Yorumları (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisi)

Yani ben de olsam ben de ayrılırdım şahsen yapacağınız iş buysa ben yokum diye.

Sam Hazeldine da çok beğendiğim bir oyuncu ama sonraki sezonlarda devam onayı almış dizilerde nasıl oyuncu değişiklikleri olabiliyor hayret edilesi ya. Amazon’un şu dizilerin başına çoluk çocuk koymasının sonucundan başka bir şey değil.

Diziyi daha yeni izledim. İzlememde bir arkadaşımın bitmek bilmeyen övgüleri de etkili oldu. “Çok iyi olmuş, Orta Dünya atmosferi, ikinci sezon bir an önce gelse” Önyargıları, olumsuz yorumları bir kenara bırakıp izledim ve… Son zamanlarda bu kadar sıkıldığım bir dizi hatırlamıyorum. Oflaya puflaya bitirdim sekiz bölümü. Üzerine konuşmak da istemiyorum, bir an önce unutsam iyi olacak.

8 Beğeni

Arkadaş kurbanı olmuşsunuz. Geçmiş olsun.

3 Beğeni

Teşekkürler :face_with_head_bandage:

Eminim arkadaşınız arkanızdan kıs kıs gülmüştür. Çok yuksek ihtimalle arkadaştan eşek şakası kurbanısınız.

1 Beğeni

:grinning: :smile: Keşke öyle olsaydı, oturur birlikte gömerdik daha sonra. Arkadaşım o kadar ısrar etti ki her gün düzenli olarak soruyordu. “Hala başlamadın mı, başla artık, aman spoiler alma keyfi kaçar, yeni sezon bir an önce gelse” Böyle böyle olmayan beklentimi de yükseltti. Bu dizinin neyine bu kadar yükseldi, izlediği dönem çok mu boşluktaydı anlamadım gitti. Lotr üçlemesini izlememiş olsa hadi neyse diyeceğim ama onu da izlemiş birisi :roll_eyes:

1 Beğeni

Bunun senaryosu bitikmiş ama yazar grevi nedeniyle showrunner lar olmadan çekmeye devam edeceklermiş :smile: .

Kötü haber mi iyi haber mi bilemedim artık, milyar dolar bütçeyle oynayıp duruyor çoluk çocuk :smile: .

1 Beğeni

Ya oğlum milyar dolarlık projede yapımcıyım ,senoryo yazmadılar ben çıkardım yazdım be oluum ! Ağlarım bizimle eğleniyi .

1 Beğeni

Bu sayfanın sahibine de ayar oluyorum artık. Diziyi hiç gömdüğünü görmedim, bu habere de heyecan yapmamızı bekliyor galiba. Tuhaf.

1 Beğeni

Bu sayfanın sahibi değilim. Seversiniz sevmezsiniz sizin bileceğiniz bir şey. Ben güncel olan bir haberi paylaşıyorum hep olduğu gibi.

1 Beğeni

Ben sizin şahsınıza bir şey demedim, gördüğüm bu habere olan tepkimi paylaştım. Sizinle ilgisi yoktu, yanlış anlaşıldım sanırım. Kusura bakmayın lütfen.

1 Beğeni

Ne kusuru yanlış anlaşılma oldu sadece. Bende özür dilerim yanlış anladım.

1 Beğeni

Özüre gerek yok, anlaştık zaten teşekkür ederim. İyi forumlar :slight_smile:

1 Beğeni

https://x.com/OrtaDunyaCom/status/1759536430114644054?s=20

Galadrielimiz konuşmuş.

Villain demiş buradan kötü adamların gereksiz arka plan hikayelerini görebiliriz demek bence Orta Dünya için gereksiz .Genel olarak Orta Dünya da kötülerin bir arka planı yok birkaç karakter haricinde.İnsansi kötüler haricinde yaratılışı olarak kötü.En son Sauron a ve orklara insanımsı bir kötülük ve arka plan eklemislerdi.Bunları korkunç yapan fikirleri değildi doğalarıydı.Saruman gibi karakterler yaratıp ekleyeceklerse Marvel evreni olur.Adar vardı Sarumana racon kesip orkları rehabilte ediyordu…Facia yolda .

1 Beğeni

Eyvah, o zaman Sauron bitti sıra diğerlerine geldi demek. Hangi karakter Saruman? Hangisi Cadı Kral? Ungoliant kim ola ki? Şu 10 yaşındaki velet mi, köydeki yaşlı ihtiyar mı, güneyli evsiz dayı mı? Bilin bakalım hangisi? Böyle böyle 5 sezon geçecek demek ki.

O senaryoya kimi koyarsan koy işe yaramaz. Garabet bir yapım. bazı haberlere göre 2. sezon çok daha iyi olacakmış dedi ekipten bir kadın. 1000 kat iyi olsa kurtarmaz bence. Çöplükten saray yapılır lakin bu diziye bu saatten sonra Orta Dünya evreninin atmosferi, kalitesi, zarafeti, büyülü havası katılamaz.

3 Beğeni

@kuklacini Bence seriden ne kadar koparlarsa izlenmesi o kadar iyi olur. Salsınlar bağlantıları. Biz böyle bir hikaye anlatmak istedik desinler çok daha fazla beğenerek izleriz.

@iskenderc Galiba.

@berzah1 LOTR’un haklarının halka açılmasına 4 ya da 5 sene kaldı diye biliyorum. Asıl cümbüşü o tarihten itibaren göreceğiz. Belki iyi anlamda belki de kötü anlamda. Şu an yapılan işlerin iyi olması bu kafayla imkansız zaten. Zaman Çarkı’nda mesela 2. sezon çok çok daha iyi oldu. Eklemeler yapa yapa daha izlenebilir bir diziye dönüştü. En azından biz aaa evet tamam kitaplarla her geçen gün daha da kopuyorlar iyi güzel demeye başladım(k).

Not: İnternette 29 Temmuz 2029 yılında marka haklarının halka açılacağı bilgisi var. Ne kitaplar, filmleri, oyunlar görürüz. :grin: