The Witcher Dizisinin İlk Görselleri Yayımlandı

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/the-witcher-dizisinin-ilk-gorselleri-yayimlandi/

image

Netflix’in merakla beklenen The Witcher dizisinin ilk fotoğrafları paylaşıldı. Karşınızda Geralt, Yennefer ve Ciri… (DEVAMI…)

5 Beğeni

İlk 3 kitabı okudum Yennefer hiççç hayal ettiğim gibi değil oyunları oynamadım ama oyundaki tipi daha çok benziyordu güzel bile oynasa ne kadar sevebilirim bilemiyorum hiç mi benzemez ya Henry Cavill’a bu mu yani :joy:

Nasıl bir kafayla okuduysam videosu yayınlandı diye okumuşum. Portala giriyorum resim var. :joy: Neyse sonradam dank etti ve resimler beni tatmin etti Yennefer hariç. :expressionless:

1 Beğeni

Yennefer’dan Henry Cavill’a o kadar hızlı geçiş yaptınız ki ambale oldum :smile:

Sıcaktandır :grimacing:

3 Beğeni

Tuhaf bir şey diyeceğim. Burası püfür püfür… :sweat_smile: İstanbul daha sıcaktı. :roll_eyes:

Sonradam yazmışım bir de. Sonradan adam gibi olmuş artık neyse… :sweat_smile:

1 Beğeni

Resimler konusunda bir şey diyemeyeceğim ama Yennefer’ı oynayan abla 21 yaşında, bunu öğrendiğimden beri çok bir şey beklemiyorum açıkçası. Oynayan kişiden beklemiyorum yani, yoksa o dizi bizi tatmin edecek kadar iyi olmak zorunda. :joy:

2 Beğeni

Şey demek istedim, Yennefer Yennefer olarak zaten uymuyor, ayrıyetten kız Henry Cavill’a da yakışmıyor :joy:

@cankutpotter Ne 21 yaşında mı ?! :scream: Ben oynasam daha iyiymiş :joy:

2 Beğeni

Google’da biraz araştırdığımda 21 yaşında olduğunu okumuştum.
Yennefer için fazla fazla genç, Triss olsa desem onun için bile genç bence.

Çokkk genç gerçekten ne gerek varmış :frowning:

1 Beğeni

İşte… Onu da artık kastı yapanlara sormak lazım, hangi akla hizmet seçtiniz diye. Neyse, dizi bir çıksın bakalım.

Evet neye göre seçtiler cidden merak ediyorum. Dizi çıkınca bakacağız artık

1 Beğeni

Sizin yapacağınız castinge…

2 Beğeni

Nıç. Olmamış. Ben hiç beğenmedim.

Henry Cavill’i tanıtım fragmanında Geralt rolüne yakıştıramamıştım ama şimdi makyajla işi kotarmışlar. Yennefer’i kimse beğenmemiş gibi gözüküyor, biz ailecek Triss’ci olduğumuz için bu durum umurumda bile olmadı. Yalnız şimdi baktımda Triss’i oynayacak kişi de belli olmuş ama role hiç yakıştıramadım. Benim gönlümde Triss için yatan oyuncu Emily Beecham’dı. Keşke o oynasaydı.

3 Beğeni

Bütün parayı superman’e verirsen diğer oyuncular böyle kalır tabii…

Witcher’in bu kadar övülmesine şaşırıyorum. Çok iyi bir oyun değildi bana göre. Konusu deseniz zaten klişe. Ama millet öve öve bitiremiyor. :smiley:

Combat sistemi hariç özellikle 3. oyun gayet güzeldi. Oyunun öne çıkan özelliği hikaye anlatımıydı ve onun da basmakalıp olduğunu düşünmüyorum.

Her uyarlama yepyeni bir yorum, yepyeni bir serüven.

Kitaplardaki ve oyunlardaki Witcher’ların yanına bir de dizideki Witcher yorumu eklenecek.

Ha, dizi dizi olarak standartların altında olursa… işte o zaman Netflix olumsuz yorum bombardımanına hazır olsun.

1 Beğeni

Oyun güzel olabilir ona lafım yok, ben aşırı abartılmasına anlam veremiyorum. Bazı kanallarda gelmiş geçmiş en iyi oyun diye lanse ediliyor. Hele, Bloodborne ve Dark Souls gibi oyunların efsaneleşmesi…Neyse, linç yemeyeyim :smiley:

Abartılması biraz da firmanın işini iyi yapmasından. Hem oyun çok ucuz hem de iki şahane Dlc çıkardı. Zaten resmi Türkçe dil desteği de olunca 3-0 önde başlıyorsun.