The Witcher Serisinin Beşinci Kitabı Ön Siparişte

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: The Witcher Serisinin Beşinci Kitabı Ön Siparişte – Kayıp Rıhtım

image

The Witcher kitaplarının çok beklenen beşinci cildi “Ateşle İmtihan” çok yakında bizlerle olacak. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Çok pahalısın ya! Düşersin belki bir gün diye bekliyorum gözü yaşlı. :cry:

2 Beğeni

Gerçekten çok pahalı ya…

1 Beğeni

Çok pahalı.

1 Beğeni

7 kitaptan oluştuğu ve doların durumu da düşünülürse, tüm set tamamlanınca 7’li özel pakete ortalama indirimli fiyatı 40 tl’den olsa 280 lira fiyat mı biçilecek? 20 tl de kutu fiyatı desek 300 lira mı olacak? Ben 300 liraya daha yeni fuardan ortalama 20-25 kitap aldım :smiley: Geniş açıdan bakınca ürkütücü duruyor.

2 Beğeni

Biz TMÇ’nin fiyatına kızarken adamlar gidip 100 lira fiyat koydular :smiley:

İlk 4 kitabı 55 liraya almıştım, bir kitaba denk gelmiyorlar şu anda.

selamlar ben bu kitabı 21 kasımda tüyaptan aldım burada 8 aralıkta çıkacağı yazıyor sebebi nedir ?

Tüyap’ta satıldı ama internet ve kitap mağazalarına dağıtımı olmadı hâlâ. O yüzden.

İndirimsiz hali de indirimli hali de çok pahalı. Eğer o indirim sürekli hale getirilmezse ve arttırılmazsa, korsanını internetten İngilizce olarak bulmak çok kolay bir şey. Türkçesi de zaman içinde yayılacaktır. Korsanın önüne geçilmek isteniyorsa, bunun yolu kitapları tüketiciye ulaşılır hale getirmek. Fahiş fiyatlar koyup “emeğe saygı rep ++ pls” demek değil. Sene 2018, kimse telif haklarını umursamıyor artık.

Bu konuda başka bir kategoride olsa da Steam örnek verilebilir. Rusya korsan cennetiydi önceden, oyun firmaları kazanılamaz bir yer olarak görüyordu. Steam, Rus insanına oyunları ulaşılabilir hale getirdi ve şu an Avrupa’da en büyük alıcı.

20 liraya kutu mu olur ya sanki ahşap kutu mu veriyorlar :smiley:

Ahahaha. Ivır zıvır masrafı diyelim. :joy: Düz hesap olsun diye öyle dedim. 40 değil de 41.35 tl olsa mesela. Küsüratları da eklemek amaçlı. :grin: Her halükarda pahalı.
Düzenleme: Ahşap kutu fikri çok hoş yalnız. Belki serilerin hepsine kendim ahşap kutu boyayarak tasarım yapabilirim. Tek sorun seriye ait font ve temsil eden bir şeyler çizmek olur. Gerçi onları da yapabilirim. :thinking:

Ben de Fırtınaışığı Arşivi’ni ciltletmeyi düşünüyorum. Yapılabilir şeyler aslında

Ahşap ağır ve kullanışsız olacağı için ben kolide karar kıldım. Koliyi istediğim gibi eğip, bükerek sonra da akrilik ile güzelce boyayıp, üzerine de desen çalışabilir ve peçete aktarma tekniği ile aldığım çıktıları dış cepheye aktarabilirim gibi geldi. Tabi bunu ne zaman yaparım bilemem ama fırtına ışığı daha tamamlanmadı. Tamamlansın onu da düşünüyorum.