Tolkien - Yeniden Baskı İçin GELİN

@gamer1111 @SaSuKe @Chopin @limon_supernova @Sahafkolik @sultiderler @Gelu @GOKSELT @HAKOYETO @Ozgur @Yberk @saitamasensei // Mail adresi: ali.catal@iskultur.com.tr .Bu adrese ‘‘Merhabalar, Dünyaya Yön Verenler serinizin Tolkien adlı kitabının baskısı uzun zamandır yok. Neden basılmadığına dair net bir bilgi almak niyetindeyim. Bu basımı uzun yıllardır bekliyorum ve herhangi bir bilgi verilmiyor. Telif sıkıntısı mı var yoksa yeterli talep mi yok, öğrenmeyi talep ediyorum. Teşekkür ederim’’ bu mesajı e-posta yoluyla gönderiyoruz arkadaşlar. Mesajın başlığına ‘‘Tolkien Yeniden Basım’’ ve türevlerini yazabiliriz ama içinde Tolkien kesinlikle olmalı. Herkes aynı başlığı kullanmasın ki spam falan zannetmesinler. Gerçek sebebini öğreniyoruz kitabın neden basılmadığının. İsteyen kendi cümlelerini de ekleyebilir kopyala-yapıştır’dan ziyade.

4 Beğeni

Hemen gönderiyorum bakalım ne diyecekler

maili de paylaşır mısın, atayım.

Gönderdim umarım olumlu dönüş alırız temin edebiliriz kitabı

Mail adresi mesajın içinde vardı aslında gözden kaçmış olabilir… ali.catal@iskultur.com.tr

Gönderdim, artık bir kitaba da 2.000 TL vermeyelim.

1 Beğeni

Ben de yolladım az önce hocam. Alırım almam pek belli olmaz ama yine de destek olmakta fayda görüyorum. Umarım basılır.

1 Beğeni

Destekler unutulmaz, teşekkür ederim…

1 Beğeni

Hedefe doğru adım adım…

Maili gönderdim, umarım kısa zamanda geri bildirim alırız ve belki sevindirici bir haber olur bizler için.

1 Beğeni

Mesai saatiyle birlikte umarım en az birimize dönüş olur…

Basılmama nedeni eğer telifle ilgiliyse 85 milyon kişi mail atsa da sonuç fark etmez.

Neyse yine de umudunuzu kırmış olmayayım :slightly_smiling_face:

İlk aşamamız neden basılmadığına dair kaynağından bilgi alabilmek. Destekçi olmak için -BU- mesajıma tıklayıp gereken şeyi öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir dönüş yok mu henüz?

maalesef şimdi kontrol ettim dönüş yok

Bence herkes aynı gün veya 1-2 gün arayla mail atmak yerine zamana yayarak atmak daha mantıklı.

Toplu olarak atılan mailler ciddiye alınmayabilir.

Moral bozmak yok, daha ilk mesai günü bu. Umarım bu konuya yorum yazmış herkes mail göndermiştir.

Zaten toplu atılmamıştır diye düşünüyorum. Öyle bir örgütlenme olmadı daha doğrusu. Kim ne zaman görürse atıyor…

Kimseye geri dönüş yapılmamış zannediyorum ki :confused: O zaman moral bozmadan aynı mailleri tekrar atalım. Yeter ki mail kutusu dolsun mecburen gözüne takılsın, dönüş yapabilir…

1 Beğeni

Gönderdim, istikrarlı hayal hakikattir deyip zamana yayarak göndermek en etkilisi olur heralde.

1 Beğeni