Tom Felton, Yeni Harry Potter Filmlerinde Lucius Malfoy Karakterini Canlandırmak İstiyor!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Tom Felton, Yeni Harry Potter Filmlerinde Lucius Malfoy Karakterini Canlandırmak İstiyor! – Fantastik Canavarlar

image

Antipati duyulduğu kadar da sevilen karakterden Draco Malfoy’a hayat veren aktör Tom Felton, Harry Potter serisinin yeniden çekilmesi ihtimali üzerine konuştu. Felton, yeni bir Harry Potter film serisinin gelmesi halinde kendisinin Lucius Malfoy karakterini canlandırmak istediğini belirtti! Sekiz filmden oluşan başarılı seride Harry Potter’ın Hogwarts’taki ezeli rakibi Draco Malfoy olarak hafızalara kazınan Harry Potter yıldızı,… (DEVAMI…)

Bir film serisi bittikten uzun bir süre sonra farklı oyuncularla aynı hikayeleri çekmelerini çok da mantıklı bulmuyorum hatta çok saçma olduğunu düşünüyorum umarım böyle bir şey yapılmaz.

1 Beğeni

Remake mi yapacaklar şimdi ? Saçma değil mi yahu ? Zaten başarılı bir seriydi. Tekrar yapımın anlamı nedir ??

aynı oyuncu kadrosu olursa güzel olur bence ama severus snape"in yerini kimse dolduramaz

Harry potter hayranıyım ve tüm bölümlerini neredeyse 5 kez izledim ama tekrar yapmak aşırı saçma ve yapacaklarını da düşünmüyorum zaten fantastik canavarlar mı ne işte pek beğenmedim :confused:

Harry Potter ile ilgili GÜZEL bir serinin yapılmasını bende isterim fakat remake’leri biraz saçma buluyorum :frowning:

1 Beğeni