Toplu Taşımada Okunduğunu Gördüğünüz Kitaplar

İnsanları kitap okurken fotoğraflamadan sadece kitap ismini, yazarını veya dilerseniz internetten bulduğunuz kapak fotoğrafını paylaşabileceğimiz bir başlık olarak düşündüm.

1 Beğeni

2 Beğeni

images - 2021-11-06T185151.296

images - 2021-12-17T091911.484

Çok eskiden takip ettiğim bir site vardı. Toplu taşımada kitap okuyanların fotoğraflarının sergilendiği. O sitenin ismini hatırlayamıyorum şu an.

Siteyi buldum. Fotoğrafların üzerine imleç ile geldiğinizde kitabın ismi çıkıyor.

3 Beğeni

Sayenizde öğrendim böyle bir sitenin varlığını. Harika bir proje olmuş ancak umarım hâlâ etkindir fotoğraflar çekilip konuluyordur. Çok hoşuma gitti incelemek.

2 Beğeni

Yanlış anlamayın da bu başlık bana çok komik geldi. Bu arada ben sürekli Rus klasiklerinin okunduğunu görüyorum ara sıra Zweig görünüyor tek tük türk edebiyatı kitapları görüyorum.

1 Beğeni

Açıkçası ben toplu taşımada Rus klasiklerinin okunduğunu görsem de yıllardır Zweig okuyanla karşılaşmadım.
Bu fikri aklıma getiren de Marmaray’da Philip Roth’un bir kitabının (uzaktan kitap ismini tam seçemesem de) İtalyanca çevirisi okuyan bir kadını görmüş olmamdı.

1 Beğeni