Trendyol Koleksiyon Linki

Mağaza linki çalışmıyor. Yenilemeniz lazım.

Kaydettiklerimi beğene beğene yukarıya doğru ilerleyeceğim şimdi. Kaydedecek olanlara şimdiden teşekkür ederim :blush:

Edit: Yeterli sayıya ulaştığı için linki kaldırıyorum.

18 Beğeni

Bu bizim mağazaların kaç kaydedildiğine nasıl bakabiliriz. Ayrıca link atıp kaçan çok var sanki öyle hissettim.

3 Beğeni

Şu ana kadar 60 koleksiyon ve mağaza kaydetmişim. Eğer gerçekten herkes atılan tüm linkleri kaydediyorsa mağaza kuponunda da sıkıntı yaşanmaz diye düşünüyorum :+1:t2: Umarım herkes ayırdığı zaman ve emeği boşa çıkarmaz
:pray:t2:

3 Beğeni

Mağaza sayısına bakılmıyor malesef asistanla konuştuğumda öyle dedi. Link açıp kaçan olabilir evet çünkü koleksiyon kaydedilmem 38 olmuş ama kaydettiğim 60 :roll_eyes:

3 Beğeni

Mağaza kuponu için yakın arkadaşlarınızdan yardım isteyin. Çünkü bazı hesaplar yeni olduğu için onların kaydetmesi sayılmıyor. Kampanya boyunca her gün 2 tane mağazayı birkaç arkadaşınızı takip ettirirseniz kesinlikle gelir 50 TL kupon. Şahsen ben öyle yapmayı düşünüyorum.

1 Beğeni

Aynen ben de öyle düşünüyorum umarım olur :slight_smile:

2 Beğeni

Telefonum ısınana dek kaydettim ve takip ettim yukarıdakileri :grinning:

Şunlar da benim linklerim:

Mağaza linkini yeni konuya taşıdım

Koleksiyon kaydetme sayısı yeterli sayıya ulaştığı için kaldırıyorum.

Teşekkürler

19 Beğeni

Üstad üstteki mağazayı takibe çalışınca, takipli çıktı. Üstteki arkadaşlardan birisi paylaşmış galiba. Bilginiz olsun.

1 Beğeni

Buraya kadar koleksiyonları kaydettim. Yarın sabah kaydetmeye devam ederim.

25 kaydedilmeye ulaşması yeterli değil mi? Benimki 33 olmuş. Ona göre arkadaşlara fazladan zahmet olmasın diye linki sileyim diyorum.

Teşekkürler bilgi verdiğiniz için

Evet yeterlidir silebilirsiniz linki

Mağaza etkinliği için yeni konu açtım. Bu konudan devam edelim;

2 Beğeni

Alttan üste gidiyorum
https://ty.gl/nbd3noygun
Sanıyorum ki herkesi kaydettim. Kaydettiklerime beğeni attım.

17 Beğeni

Koleksiyonum yeterli sayıya ulaştığı için kaldırdım. Kaydeden herkese teşekkür ederim. Ben de buraya kadar olan kaydetmeleri tamamladım. Kampanyanın son anına kadar başlığa girerek gelen yeni koleksiyonları kaydetmeye devam edeceğim. :blush:

2 Beğeni

Bugün gün içinde burada yazan herkesin paylaştıklarını beğenip kaydettim. Kaydetmeye de devam ediyorum. Benim koleksiyonu da beğenen herkese çok teşekkür :pray::pray:

Aşağıdaki link mağazalar için açılmış konudaki takip ettiğim mağazalar. Siz de takip ederseniz sevinirim.

Bu attığınız satıcı bende kaydedilmiş gözüktü, önceden eklenmiş galiba değiştirin onu isterseniz.

Hocam sizin linkte açılmıyor bende.

Link açılmadı bende kayıt yapamadım. Beğeni yapmadım. Güncelleyince geri dönüp bakacağım.

@Lisbeth @Seldon teşekkür ettim. Düzelttim.

1 Beğeni