Trendyol Koleksiyon Linki

Trendyolda oluşturulan koleksiyonları 25 kişi beğenince 25 TL’lik altlimitsiz kupon veriyorlarmış. Özellikle şu sıralar trendyolda güzel indirimler varken forum ahalisi olarak birbirimizin koleksiyonlarını kaydederek indirimden yararlanabileceğini düşündüm. @CenT de istemişti. Ben de açayım dedim.

NOT: Ana hesaplarınızdan kaydedin lütfen koleksiyonları. Yan / 2. Hesaplardan kaydedilmelere Trendyol kupon vermiyor!

Birden fazla link paylaşanın mesajı silinecek.

Bunu atlatmak adına açılan ikinci hesaplar da tespit edilip linki silinecek ve o hesap uzaklaştırılacak.

Kurallara uyalım! Yan hesaptan beğenme ya da 2. bir link paylaşımı olmasın. Forumda başka hesap açıp yan hesabınızın linkini de paylaşmayın lütfen.

9 Beğeni

Güzel bir ekip çalışması olabilir. Benim link 25’i geçtiği için kaldırdım.

27 Beğeni

Kaydetmeyen 2 kişiyi buraya davet ediyorum :rofl::joy:

25 i geçtiği için kaldırdım.

@SJack ve @DEO kaydettim sizi.

25 Beğeni

Karşılıklı kaydedebiliriz :smirk:
Yeterli kaydetmeye ulaştığım için linki sildim.
Herkese çok teşekküt ederim.

Üçünüzü de kaydettim.
Geleni kaydediyorum editlemiyim artık :sweat_smile:

25 Beğeni

Üst edit: Teşekkürler arkadaşlar hepinize. Yeterli kayıt sayısına ulaştı koleksiyonum. Linki siliyorum, vakit kaybetmenize gerek yok.
@SJack @CenT @DEO @Herhangibiri @Leingrad @murgul @boiledegg @zafer511 @Erdal_01 @foundyou @Fizban @Meursault @Raven @benguwithb @JrThoth @Tamarix @Ozgur @Liliopsida @Onuryigit @Jakarta @Cesur53 @Gnl55 @W4YNE @birkitapbirmona @BiblofilYouTube kaydettim. Bundan sonra kaydettiklerimi bu mesaja etiketleyemeyeceğim. 25 kişi sınırı var çünkü. Ama kaydettiklerimi beğeniyorum.

26 Beğeni

Sıradan ekledim. Alttakileri de ekleyeceğim akşama doğru.

Edit : 25’i geçti. Teşekkürler…

27 Beğeni

25’i geçtim. Paylaşan herkesi de kaydettim. Linki kaldırıyorum. Bundan sonra paylaşanları da kaydedelerim.

Kaydediyorum ben de herkesi.

@SJack @CenT @DEO @kalsedon.okur @Herhangibiri @Leingrad @boiledegg @zafer511 @Erdal_01 @foundyou @Fizban @Meursault @Raven @benguwithb @Liliopsida @Jakarta @Cesur53 @Gnl55 @W4YNE @KubilayK @BiblofilYouTube @zeyus @kaligraphy @ariawryn

Kaydettim.

29 Beğeni

Kaldı 19 kişi. :joy: Çıkar mı dersiniz arkadaşlar?

3 Beğeni

19 kişiyi geçeriz bence hocam. Akşama kadar çok kişi katılır.

1 Beğeni

Bu hızla cikar :slight_smile: :grinning:

2 Beğeni

19 bence biraz kötümser hocam. Akşama 30’lara kadar rahat çıkar. :joy:

2 Beğeni

Kaydedenler beğense yeterli olur. Bu arada kaydedilme sayısı bir süre sonra gözüküyor. Arkadaşımın dün 9 iken bugün 16 ya fırladı birden.

2 Beğeni

Bence de kaydettiklerimizi beğenelim. Zaten linklere tıklama sayısı da görünüyor.

3 Beğeni

Linki siliyorum, teşekkürler herkese. Sıradan kaydettim ben de.

26 Beğeni

https://ty.gl/wanx7ng2c

Sıradan kaydediyorum. Kaydettiklerimin mesajını beğenerek ineyim.

26 Beğeni

Sjack, Sizin İçin Seçtiklerim, Fantastik, DEO, koleksiyon-1, istediklerim, kitap (donna tart), kayıprıhtım.

Benim listede olanlar. Atladığım varsa belirtin ekliyim.

4 Beğeni

Güzel olmuş bu başlık. Hepsini kaydettim bende. :+1:

Edit : yeterli kayıt olduğundan linki sildim. Teşekkürler.

24 Beğeni

Herkesinkini şimdi kaydetmeye başlıyorum yukarıdaki de benim koleksiyonum :slight_smile:

Edit: Yeterli kayıt sayısına ulaştığımdan uğraştırmamak adına linki sildim. Herkese çok teşekkür ederim alttaki kaydetmediğim arkadaşları da kaydetmeye şimdi başlıyorum.

26 Beğeni

Hepsini kaydettim ben de. Yeterice kaydedilmiş, linki sildim vakit kaybı olmasın.

24 Beğeni

https://ty.gl/w2cgu1r
Bu da benim koleksiyon.

25 Beğeni