Trendyol Mağaza Takip Etkinliği

İdefix: idefix Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları - Trendyol

18 Beğeni

Diğer başlıkta paylaştığım linkleri paylaşıyorum.

16 Beğeni

Benim mağazalarda burada dursun :slight_smile:

Mağazalar

Konudaki tüm mağazaları takip edecek, ettiklerimi beğeneceğim.

16 Beğeni

Diğer konudan buraya taşıyorum ben de.

Mağaza linklerim:

14 Beğeni

Diğer başlıkta paylaşmıştım ama ne olur ne olmaz diye buradan da paylaşıyorum. Zaten koleksiyonum yeterli sayıya ulaştığı için oradan kaldırdım linklerimi. :slightly_smiling_face:

Hedef Bijuteri

Uğur Bujiteri

Şimdiden teşekkür ederim. :blush:

12 Beğeni

Konunun ayrı başlıkta açılması çok iyi olmuş ya :clap:t2: teşekkürler :slight_smile:

Bunlar da benim mağaza linklerim bir tanesini farklı bir arkadaş paylaştığı için değiştirdim.

Şimdiye kadar bırakılanları kaydedip beğendim. Bundan sonrakileri de kaydetdikçe beğenirim :+1:t2:

14 Beğeni

Bende pegasustan yeterli kişi çıkmayacağı korkusu ile şunu eklemek istiyorum müsadenizle. :raised_hands:

13 Beğeni

Merhaba ben de mağaza linki olarak Colin’s mağazasını paylaşmıştım. Belki oradan yeterli takip çıkmaz diye bu linki paylaşıyorum. Teşekkürler.

11 Beğeni

Bunlar da benimkiler.

10 Beğeni
11 Beğeni
10 Beğeni

Diğer başlıktan kaldırıp buraya ekliyorum o halde. Şimdiden teşekkürler.
UUR Store

Bold Grup

11 Beğeni

Mağaza etkinliği için takip ettiğim mağazaları da buraya taşıyorum. Teşekkürler şimdiden.

Mağazalarım:

Peedia Peedia Store Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları - Trendyol

Ekin Kitabevi Ekin Yayınevi Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları - Trendyol

10 Beğeni

50’ye tamamlamamız zor gibi geldi 14-15 kişi tıklamış sadece çoğumuzun linkine😐

1 Beğeni

Evet öyle, yeni linkler geliyor ama tıklanma sayısı 14 dünden beri, hiç artmıyor ne hikmetse.

1 Beğeni

Söylediğiniz gibi durum, 28 kişi link paylaşmış ama tıklama sayısı ortada ilginç :grin:

1 Beğeni

Sadece Trendyol mağaza takibi için oluşturulmuş bir Telegram grubu var, şu anda 43 kişi. 50 olmayı bekliyoruz :slight_smile:
İsterseniz onu paylaşabilirim, burası 50’yi bulmayacak gibi.

Merhaba, 2 farklı konuda da takip etmediğim mağaza ve koleksiyon kalmadı.

Hala yer varsa ben katılmak isterim.

Burdan paylaşayım o zaman isteyen gelsin, işimiz bitince çıkarız zaten. 50 kişi tamamlanınca herkes mağazayı paylaşacak ve diğerleri takip edince kısa sürede bitecek diye düşünüyorum.

1 Beğeni