Trendyol Mağaza Takip Etkinliği

Ben katıldım. 51+ olmamız daha iyi olur @ozgurs59

2 Beğeni

Magaza linkleri kayit ederseniz sevinirim

6 Beğeni

Umarım bunları atmamıştır kimse

5 Beğeni

Biraz geç kaldım gibi :roll_eyes:

5 Beğeni

Merhaba, kitapla alakali degil ama bu da benim magazam, forumdaş desteği candır :slight_smile:

5 Beğeni

Kupon tanımlanana kadar mağazaları takipten çıkmayın. Kuponlar 18 Ekim saat 18:00’da tanımlancak.

1 Beğeni

Merhabalar, mağaza linkim. Puzzlevitrini mağazası. Farklı mağazalar paylaşmaya dikkat edelim.

https://ty.gl/oxq6kbclm3

8 Beğeni

Bu arada 50 kaydetmeye 25 TL kupon veriyor. 50 TL verseydi şansımı denerdim ama gene sorun çıkarırlar diye uğraşmıyorum.

Kazanacağımı sanmıyorum. Ama deneyelim bakalım.
Kaybettiklerimi beğeniyorum. Herkese teşekkür ederim.

8 Beğeni

Arkadaşlar buda benim mağaza linkin teşekkürler

9 Beğeni

Bu sefer katılım az gibi ama yine de deneyelim. Postifull mağazasını paylaşıyorum. :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

ODABURADA Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları - Trendyol kaydettim herkesi bırakıyorum bende buraya linki.

@ilydious sizin link bende takip ediliyor olarak gözüküyor.

9 Beğeni

Merhaba ben de şöyle bir şey paylaşayım.

7 Beğeni

Takip ettiğim mağazalar linki, şimdiden teşekkürler. Burada linki olan herkese dönelim.:+1:

https://ty.gl/a4xm95jokp

9 Beğeni

Geçen sefer mağazadan kupon alamadım. Bu defa verirler umarım. Kaydetmeye başlıyorum.

7 Beğeni

YarisNote:

Ben ilk kez mağaza takip etkinliğine katılıyorum. Nasıl olduğunu hiç anlayamadım. Başaramazsam da canımız sağolsun :sweat_smile:

6 Beğeni

Geçen sefer alamamıştım bu sefer umarım alırım. Takip eden herkese şimdiden teşekkürler.:slight_smile:

5 Beğeni

Kendiniz bir mağazayı takip edip, ettikten sonra paylaşa basıp linki buraya atıyorsunuz. O linkten 25 kişi mağazayı takip ederse 25 TL veriyor.

50 takip sayısına 25 imiş. Bu sefer uğraşmayacağım 25 TL için.

1 Beğeni

Şimdiden teşekkürler. Yukarıdaki herkesi takip ettim.

7 Beğeni

Bu da benim mağaza linkim. Mağazam: Literatür Kitapevi
Kaydettiklerime beğeni koyuyorum

6 Beğeni