Trivia Şubat Ayı İlk 5 Listesi

Trivia Şubat ayı içerisinde en çok puan kazanan beş forumdaş aşağıdaki gibidir;

Kullanıcı Adı Puan
@Karahayalci 2104.40
@Agape 1978.60
@cankutpotter 1704.50
@Melkor 1568.00
@Tamarix 1052.10

Kendilerini tebrik ediyoruz :obey:

8 Beğeni

Lidere her ay bi kitap hediye etmeli. Böylece @Agape abla her ay sınırları zorlayacağını düşünüyorum.
Ayrica bunlari yazarken aklima geldi. Hiç inceleme firsatim olmadi ama anladığim kadariyla sorulari forum üyeleri hazirliyor. Ama soruya hazirlayan forum üyesine kendi sorusu gelmesi haksizlik bence filtre koyup bunu engellemeli. Misal 1000 sorunun 150 tanesini sadece tek bir üye hazirladiysa zaten %15’lik bir avantajla basliyor. Sorular herkes esit olmali. Daha da abartiyorun soru havuzunda ki bir soru bir ay boyunca ayni kullaniciya gelmesin. Bu durum için binlerce soru olmali ama ödüllü bir sisteme geçilirse haksizlik olmamasi icin yapilmasi sart.

Soru yazan kişiye zaten soruları gelmiyor. Ayrıca benim ismimin olması onaylanan soruları ikinci kez tekrar farklı bir ekranda kontrol etmek istememden ötürü. Herhangibir hata filan kalmış mı diye bakmak istememden kaynaklı yani. :slight_smile: Sanırım ilerleyen zamanlarda moderatörler listeden düşecekti.

3 Beğeni

Oysa ki kendimi çok zeki hissediyordum. Lanet!
Agapa abla bari zaman tanisaydin ve egomla yasasaydim😄

1 Beğeni

@Agape’den sonra ben de üzmek istemezdim lakin bununla ilgili sürprizlerimiz olacak yakın zamanda diye düşünüyorum.

Kısmen, mod arkadaşların eklediği sorular da var. Soruları kimin eklediği soru ekranında çıkıyor.

Bir ay değil ama 7 gün boyunca tekrar gelmiyor. Soru havuzu yeterli büyüklüğe ulaştığında bu süre uzatılabilir tabi.

1 Beğeni

Tebrikler :slight_smile:

Güzel bir uygulama gerçekten. Ben keyif alıyorum zaman geçirirken.