Türkiye Gündemi

Anlamıyorum gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum neden hâlâ uzaktan kumandalı tanklar, pilotsuz uçaklar kullanmıyor bunlar? Hiç anlamıyorum 21.yüzyilda savaş alanında hâlâ kardeşlerim ölüyor…

2 Beğeni

Suriye hava sahası Rusya’nın kontrolünde. Uçaklarımız her yeri bombalayamaz. Uzaktan kumandalı tankımız da yok zaten. İnsansız tanklarımız var ama seri üretime geçip Suriye’de kullanıldı mı bilemiyorum.

1 Beğeni

Dediklerin doğru ama insansız uçakların radara yakalanmayanları mevcut insansız tank yapmak için tamamen yeni bir yatırım yapmaya gerek yok bugün çok basit bir aparatla traktörler bile tek başlarına tarlayı ekip biçebiliyor var olan tankları modifiye etmek gerek sadece.

1 Beğeni

Başımız sağolsun. Tartışılır bir yanı yok. Moralimiz, motivasyonumuz düşük. Allah ailelere sabır versin.

9 Beğeni

Çok üzgünüm. Söylenecek çok söz var… Hepimizin başı sağolsun. Sosyal medyaya erişimin engellenmesi durumunun bir an önce son bulması gerektiğini düşünüyorum. Zira bu durum beni ciddi anlamda sinirlendiriyor.

Maalesef haberlerde hep aynı konuşmalar yapılıyor. Bu da bana aralarında belli bir halkada kalınması konusunda bir anlaşma olduğunu düşündürüyor.

5 Beğeni

Valla VPN ile idare ediyoruz da az önce BTK, VPN uygulamalarına da kısıtlama getireceğini söyledi.

2 Beğeni

Ben giremedim, doğrusu çok da uğraşmadım. Mühim olan girmemin engellenmeye çalışılmaması. Provakasyonlara karşı böyle bir uygulamaya gidilmiş tamam o zaman bizlere doğru dürüst haber vermeliler. Ciddi bir sessizlik hakim, bekleme durumundayız bunu da anlıyorum fakat bu sessizlik rahatsız ediyor beni. Örneğin, “Çok üzgünüm” dememin engelleniyor olması hoşuma gitmiyor. Bizim insanımız böyle zamanlarda bir olur AMA şeffaf olunması gerekiyor. Bakalım, bekleyeceğiz. Umarım ülkemiz için iyi birşeyler olur.

3 Beğeni

Ben cuma namazından sonra bir şeylerin olacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

13.45’te NATO’dan bir açıklama geleceği söyleniyordu. Şu an 4. madde dolayında acil toplantı yapılıyor.

1 Beğeni

Türk Milleti’nin başı sağolsun.

7 Beğeni

suriye’deki askeri ve politik gelişmelere dair reddit’i takip ediyorum, tavsiye ederim.

Yorumlarla beraber okumanız lazım yalnız. Çünkü asparagas haberlere dair yalanlama yorumlarda oluyor genelde.

5 Beğeni

Burada ve az aşağıda yazdığınız ifadelerin tamamına katılıyorum. Aynı düşünüyoruz…

1 Beğeni

Bu foruma gündem karıştırmasak güzel olurdu diye düşünüyorum.

4 Beğeni

Haklısınız arkadaşlar ama girip bakmayın başlığa en kolayı.

13 Beğeni

Başlığın açılma sebebi o sitelerin açılmaması zaten.

5 Beğeni

Bunun neresi siyaset?

9 Beğeni

Edebiyat forumu için anlamsız olmuş bu başlık. İsteyen ekşisinde,incisinde, uludağında sayfalarca komplo teorisi okuyabilir.

1 Beğeni

Premier lig de konuşuluyor formda metal müzik de.

Zaten bu başlık işlevini yitiriyordu, üstteki arkadaşın dediği gibi gece mecburen açıldı gün içinde çok fazla yazılmadı.

3 Beğeni

Doğru. Rıhtım Kuralları madde 3’e göre bu başlık uygunsuz kalıyor.

Eninde sonunda ağır eleştiri yapan birileri çıkacaktır, forumun kapanmasını istemem.

5 Beğeni

Bu da siyasi eleştiri oldu :slight_smile:

5 Beğeni