Türkiye İş Bankası 500 Görsel Eşliğinde Yaşamı ve Eserleri Serisi

Kitapları çıkış yılına göre sıraladım ama ilk 5 kitabın hepsi ilk defa 2014 yılında basıldığı için ve ay-gün bilgisine göre ulaşamadığımdan dolayı kitapları bu şekilde sıraladım.

Çıkan Kitaplar

1. Leonardo Da Vinci (Rosalind Ormiston)
  2. Michelangelo (Rosalind Ormiston)
  3. Van Gogh (Michael Howard)
  4. Rembrandt (Rosalind Ormiston)
  5. Cézanne (Susie Hodge)
  6. Monet (Susie Hodge)
  7. Turner (Michael Robinson)
  8. Velázquez (Susie Hodge)
  9. Degas (Jon Kear)
  10. Ön Raffaellocular (Michael Robinson)
  11. Renoir (Susie Hodge)
  12. Raffaello (Susie Hodge)
  13. Goya (Susie Hodge)

image image

Yeni Çıkanlar
image

20 Beğeni

Leonardo ve Van Gogh baskıları bende var,o açıdan şanslıyım.Seri çok güzel,doyurucu,göz açıcı ,ilham verici.Baskı kalitesi ve cildi de harika,tavsiye olunur.

1 Beğeni

Yeni Kitap

Teşekkürler. Hemen ekliyorum.

1 Beğeni

Tam benlik kitaplar :grinning:

3 Beğeni

Yeni

4 Beğeni

Teşekkürler. Zamdan önce çıksaydı çok iyi olurdu.

2 Beğeni

Picasso ve Dali gelir mi acaba bu seriye merak ettim.

Bildiğim kadarıyla bu seride şu anlık bu ressamlar yok. Seride olup da ülkemizde basılmayan kitapları bulabildiğim kadarıyla aşağıya ekledim.
image
image

image
image

3 Beğeni

Kitapların şömizinin iç kısmında yazıyor gelecek olan kitaplar. Goya’yı hatırlıyorum. Yarın bakayım.

Goya, Gauguin ve Manet yazıyor.

1 Beğeni

Benim için değerli birisine almayı Van Gogh olanı almayı düşünüyorum da, baskısı tükenmiş. Acaba İş Bankası sık sık baskı yapıyor mu? 1 Ocak 2022’ye kadar en az bir kere basmış olurlar herhalde.

1 Beğeni

YKY olsa hiç bekleme derdim dostum ama İş Bankası yapar. Yanlış hatırlamıyorsam ben de ilk alacağım zaman baskısı yoktu Van Gogh’un. Aklımdan çıktığı bir zaman karşıma çıkmıştı da almıştım.

1 Beğeni

En az 1 yıla basılır. Çin’de basıldığı için anca gelir.

Baya uzun bir süre aslında bir yıl, umarım 4-5 ay içinde basılır yoksa Van Gogh ile alakalı başka kitap tavsiyelerine ihtiyacım olacak.

2 Beğeni

YKY’nin Van Gogh - Dostlukla kitabı var. Genel olarak mektuplarının yer aldığı. Ciltli, şömizli güzel bir baskı, o da tükenmek üzere ama Hepsiburada uygun fiyatla satıyordu.

2 Beğeni

1 Beğeni

Bende YKY nin ciltli baskını tavsiye ederim. Yalnız içinde eserlerin fotoğrafları yok, bilginize.

image

1 Beğeni