Türkiye İş Bankası Modern Klasikler Dizisi

Zebramo’da bir sürü kişi bu kitabı 45-50 TL’ye satıyor. Keşke oraya baksaydınız.

2 Beğeni

Virginia Woolf - Bir yazarın günlüğünü bekliyorum bende hala ses seda yok.

1 Beğeni

Yeni baskıyı mı bekliyorsunuz acaba yoksa eski baskıyı bulmak istediğinizi mi söylemek istediniz? :pray:t2:

2 Beğeni

Bu kitap yeniden çevriliyor. Arkadaşımız da onu bekliyor. Bizler gibi :slight_smile: yeni baskı yani.

1 Beğeni

Anladım teşekkür ederim :blush:

1 Beğeni

Karanlığın Yüreği ne oldu bilen var mı? Hala çıkmadı sanırım.

1 Beğeni

Ben de kızıl veba ve dokuzla dokuz arasında’yı bekliyorum. Onlardan da bir haber yok :frowning:

1 Beğeni

Ben hepsini bekliyorum bakalım :smiley:

1 Beğeni

Bu mesajları görünce bir ferahlık geldi yalnız değilmişim diye. ben genelde iş yerine sipariş veriyorum eve gizli gizli sokmaya çalışıyorum :slight_smile:

2 Beğeni

:slight_smile: bende genelde bu şekilde yapıyorum.

1 Beğeni

Eski baskı epeyce aradım bir iki tane buldum fakat çok pahalı olduğu için almadım. Yeni baskı bekliyorum.

24 Beğeni
  1. Kitap

22 Beğeni

20 Beğeni

Rabbim verdikçe veriyor bugün :love_you_gesture:

7 Beğeni

Dün daha fazla beklemeyeyim bari, sipariş vereyim dedim, birkaç saramago ve Hugh Howey - kum kitaplarını ve bugün hem kızıl veba hem de dokuzla dokuz arasında çıktı. Şans. :slight_smile:

1 Beğeni

Bugün çıkmadı. 11 haziranda çıkacak içiniz rahat olsun.

1 Beğeni
5 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile: Biliyorum bugün çıkmadığını ama açıklandığından beridir bekliyordum, bir türlü haber gelmeyince, bari vereyim siparişi dedim, haber çıktı. Yani 1 hafta daha bekler, toplu sipariş verirdim bilseydim ama şans. Başka kitaplar çıkıp birikince artık onların yanına ekler alırım.

1 Beğeni

O zaman da başka kitaplar duyurulacak boşverin bir yerinden tutmak lazım :slight_smile:

3 Beğeni