Türkiye İş Bankası Modern Klasikler Dizisi

Ciltli baskı için bandrol.

2 Beğeni

Buna ek olarak yaklaşık on tane daha sert kapak için bandrol var. Ay’a Yolculuk, Ruth, Usta ile Margarita… Yetişmek artık çok zor😀

Ek olarak sert kapaklı bandroller

4 Beğeni

İş Bankası, Jules Verne eserlerini daha önce sert kapak basmış mıydı? Yoksa ilk kez mi sert kapak basıyor? Elimde 7-8 tane Alfa baskısı var da eğer yeni basılıyor ise elden çıkarıp ciltlileri toplamayı düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam forumda bir konuda eskiye dönük sert kapakların basımı olmayacak diye bir yorum görmüştüm; bu sebepten sormak istedim.

1 Beğeni

Modern Klasikler içerisinde ilk kez basılıyor. Bu dizi içerisinde ciltli kitaplar tek baskı yapacak. Yani daha sonra olmayacak. Geriye dönük çıkan tüm kitaplar ciltli olarak baskı yapacak.

Çok teşekkür ederim cevabınız için o zaman Alfa’lara veda etmek mantıklı olacak, gerçi Alfa’ların kapakları da güzel ama ciltliler bir tık daha değerli benim için. :grinning:

1 Beğeni

Şu bilgiyi de vereyim. Bu dizi içerisinde Jules Verne’ye ait 6 kitap çıktı. Alfa tarafından 31. Bunu da göz önünde bulundurun derim. Dizide ne zaman diğer kitaplar çıkar belli değil. Uzunda sürebilir.

İşte kafamdaki diger soru işareti de bu aslında. Tamamını basar mı iş bankası bilemiyorum. Bu sebepten belki yine iş bankası ciltlileri alıp alfalarıda tutarım elimde. Kitap alma konusunda çok cömertim de satma konusunda elim titriyor :sweat_smile:

1 Beğeni

Bence de ikisini de elinizde tutmanız mantıklı…

2 Beğeni

‘‘yirmi aşk şiiri ve umutsuz bir şarkı’’ kitabı ile ‘‘lord jim’’ kitaplarının basımı mı durduruldu bilginiz var mı?

Görünmez Adam (H. G. Wells) çıkacak mı bilgisi olan var mı?

Yeni sert kapak

4 Beğeni

11 Beğeni

Yirmi aşk şiiri ve umutsuz bir şarkı kitabının basımı bir daha olacak mı acaba bir bilginiz var mı ona göre şimdiden yerimizi alalım :smiley:

2 Beğeni

Sert kapak baskılar

Yeni kitap

7 Beğeni

A.b.d 42. Enlem ve A.b.d 1919 kitaplarının renkli kapak basımını bulan oldu mu ?

Yok valla. Ben elimdeki gri versiyonları bile satışa koydum. Bu seri hem üçüncü kitabının olmaması hem de editöryel eksikleri sebebiyle baya zayıf durumda. Ben tüm kitaplarını okudum, pek birşey kaçırmıyorsunuz sıkıntı yok :slight_smile:

1 Beğeni

Satışa çıkan ciltliler

4 Beğeni

Gri versiyonu aldım ben de. Hatta bu kış Bilinmeyen Adanın Öyküsü ve Kopyalanmış Adam kitaplarını da aldım. Ama John Dos Passos kitaplarının renkli kapaklarını bulursam kaçırmak istemem :sweat_smile:

Umarım bulursunuz :blush: :blush:

1 Beğeni