Türkiye İş Bankası Modern Türk Edebiyatı Klasikleri

Sadece şiir çıkacağını düşünmüyorum ama @theaydin Faruk Hocam belki bizleri bilgilendirebilir.

Sadece şiir olmayacaktır ama ben de bilmiyorum elbette nelerin çıkacağını. Yazarın masallarını da basarız umarım. Orhan Veli iyi bir vesile oldu bu seri için. Geçen sene yapılsaydı Sabahattin Ali ile başlanırdı bence. Kişisel tahminim, eldeki telifli yazarlarla devam edeceğimiz yönünde. Modern dönem Türk yazarımız çok çünkü.

2 Beğeni

mahmut yesari sadri ertem selahattin enis osman cemal saygılı kenan hulusi koray m. turhan tan gibi yazarlarımız bu seriden çıkabilir

3 Beğeni

Yeni serinin ilk kitabı! :heart_eyes: Çok yakında birkaç kitap daha gelecek…

15 Beğeni

Türk edrbiyatindan bir gelusme varmi

1 Beğeni

diğer diziyi toplamaya başladım belki bunu da toplarım bakalım
yerimizi alalım burada

8 Beğeni

Acaba İş bankası Sait Faik kitaplarını bu seriye dahil eder mi? Leyla erbil de iş bankasındaymış, bu seriye dahil ettiler.

image

10 Beğeni

9 Beğeni

Sait Faik’e başlamaları sevindirdi.

4 Beğeni

Yeniler ekleniyor, çok sevindim.

Yeni kitaplar ne zaman satışa çıkacak acaba? Bandrol alındıktan sonra ne kadar sürüyor?

1 Beğeni

Tarih konusunda şöyle bir şey diyebilirim. Bazen 1 ay sürüyor bazen 1 hafta. Genellikle 1 ay içerisinde çıkmış oluyor.

1 Beğeni

9 Beğeni

Sait Faik’lerin hızla eklenmesi güzel ama 3-4 hafta önce bandrolü alınan eserler ne zaman satışa sunulacak acaba? Aşağıdakilerden bahsediyorum. @fortknoxt

1 Beğeni

Normalde bu hafta enazından bir kaç kitap için satışa açılmasını bekliyordum. Ancak yeni pandemi kısıtlamaları (saat 7 de sokağa çıkma yasağı vs. )matbaaları etkiledimi tam emin olamadığım için ramazan döneminde gecikmeleri öngörüyorum.

1 Beğeni

Bandrollere devam.

3 Beğeni

Bu seride çıkacak kitaplar bayağı birikti. Yüklü bir çıkış bekliyoruz artık. :hugs: :hugs: :hugs:

Toplamda 8 kitap oldu.

3 Beğeni

Attila İlhan romanlarını, kurgu dışı kitaplarını dahil ederler diye umuyorum ama bugün Dersaadet’te Sabah Ezanları karton kapak yeni baskı için bandrol alınmış.

1 Beğeni