Türkiye'de Kitap Yayını ve Satışı Yapan İnternet Siteleri

Ben bir ilave yapayım o zaman
epsilon, kafka, uçanfil, nemesis, nora, masalperest ve kitap365 tek yer aslında.
Ve kesinlikle bunları yapmak gerek
ALFA alfa everest artemis kapı mona

Aperatif kitap: Maviçatı :rofl:

Büyük mavi yayınları: Gereklişeyler (hala öyle sanırım)

6:45 : Puksavida yayınları.

Büyük mavi ile gerekli şeylerde iki ayrı yayınevi yok yalnız. Firmanın resmi adı Büyük mavi markanın ve yayınevinin adı Gerekli şeyler.
Mesela MÜREKKEP DİVİT BASIM YAYIN SAN. 'I tahminen hiçbiriniz bilmiyorsunuz AMA yayınevini ve markayı hepimiz biliyoruz: EPHESUS.

1 Beğeni

https://eksisozluk.com/22-subat-2021-kitapyurdu-hesaplarinin-hacklenmesi--6836820?a=popular

10.000 hesap hacklenmiş diyorlar bir kontrol edin.

Yazdıklarınıza ek olarak;
Tudem’de Desen ve Uçanbalık
Alfa’da; Mona, Kapı, Büyülü Fener
Arkadaş’ta; Mavi Kelebek,1001 Çiçek
Say; Omega, Pia
Can; Mundi, Tellekt
Doğan; Doğan Novus, Doğan Egmont, Ceo+, Dex, Doğan Solibri
Ginko; Kor, Manos, Ginko Çocuk, Ginko Bilim
Destek; Karakarga, Beyaz Baykuş

1 Beğeni

Buraya ekleyeyim oraya yazarsanız

Konuyu Wiki yaptım. İçerikleri dağıtmadan düzenleme yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Kidega’yı daha önce hiç kullanmadım, sitede benim bilmediğim bir sistem varsa cehaletime verin lütfen. Dolaşırken böyle bir şey gördüm ve anlamadım. Neden fiyatları ve tedarik süreleri farklı?

Kitabın fiyatına zam yaparken yeni ürün eklemişler yanlışlıkla muhtemelen. :joy: Kitabın etiket fiyatı 30 TL görünüyor diğer sitelerde.

2 Beğeni

Alfa yılbaşında bir zam yaptı sonra bir daha zam yaptı. Şimdi yine mi zam yaptılar ya? :flushed: Eğer öyleyse Alfa sen haksızsın. Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.

1 Beğeni

Arkadaşlar, kitap16-dan alış veriş eden oldu mu son zamanlarda? Güvenilir mi? Ve kitapları patpatlı poşetlerde gönderiyorlar mı?

İki üç kere alışveriş yaptım. Hızlıydı. Korumalı göndermişlerdi, kitaplarda zarar yoktu. Güvenli bir site.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim :pray::pray:

1 Beğeni

Hayır teslim noktasına ulaştığında size ayrıca bir mesaj gelecek.

Arkadaşlar, Hepsiburada’nın kargosu nasıl? Kitaplar iyi korumalı oluyor mu? Ve kitaplar’ın hasarlı olup olmaması açısından nasıl bi site?

pandora.com.tr de iyi bir sitedir, üstelik yurtdışından gerçekleştirdiğiniz siparişlerde kargo ücreti ödemeden kitabı orijinal fiyatıyla alabiliyorsunuz.

1 Beğeni

Korumalı olmuyor, direkt kargo poşeti veya ince bir kargo kolisiyle geliyor. Eğer sizin bölgenize kendi kargo firmalarıyla gönderiyorlarsa çok sorun olmaz, kitapların elinize hasarsız ulaşma ihtimali yüksek. Hasarlı olsa bile eğer sizin bölgenize kendi firmaları olan hepsijet ile gönderim yapılıyorsa, iadenizi de hepsijet gelip kapınızdan alıyor.

Bulunduğunuz şehre hepsijet değil normal kargo firmalarıyla gönderim yapılıyorsa kitapların hasarlı gelme oranı %80’e yakın. Hepsijet ile gönderilmiyorsa hiç bulaşmayın yani.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim.

1 ay önce Hepsiburada’dan kitap siparişi vermiştim. Ürün korumalı bir şekilde elime ulaştı. Kargoyu da hepsijet ile göndermişlerdi.

1 Beğeni

Kitap365’ten 3-4 kez alışverişim oldu, bir problem yaşamamıştım. Son alışverişimde paketleme özensiz olduğu için hem karton kapak hem de ciltli kitaplarım hasarlı geldi. Kendilerine durumu aktardığımda bu tür bir internet alışverişinde değişim ve iadenin mümkün olmadığını söylediler. Yasal olarak haklılar mı bilmiyorum. Konuştuğum kişi rica minnet değişimi kabul etti. Gerçi ben de sonrasında uğraşmak istemedim kargoyla. Bilginiz olsun arkadaşlar.

Kidega ile yaşadığım tecrübe ise şöyle; aldığım kitaplardan birinde baskı hatası vardı. Telefonla arayıp durumu anlattım. Yenisini göndereceklerini söylediler benden de anlaşmalı kargo ile hatalı olanı geri istediler. Henüz ben yollamadan yenisini tarafıma ulaştırdılar. Müşteri memnuniyeti konusunda gerçekten iyiler. Fiyat konusunda da daha rekabetçi olmalarını bekliyorum :grimacing:

2 Beğeni