Türkiye'de Kitap Yayını ve Satışı Yapan İnternet Siteleri

Anladım teşekkür ederim. Kargo ücreti ödememek çok iyi fakat teslim noktası bana biraz uzak kalıyor. O yüzden sipariş vermekte kararsız kaldım.

1 Beğeni

Hayda! Şimdi de @EksikParca çıkarılmış Emekkitap.com ’daki yayınevi listesinden. Çalıştıkları sitelerde de yok Eksik Parça Yayınlarına ait kitaplar. :confused: :confused: :confused:

Eksik parça yayıncılık İki a yayın dağıtımın yayınevi. Büyük ihtimal İki A yayın dağıtım ile Arasta bilgi teknolojileri arasında bir anlaşmazlık veya sorun oldu ondan.
NOT: EMEKKİTAP, ODAKİTAP, EGANBA, BABİL, Arasta bilgi teknolojileri şirketininmiş.

Alfa : Artemis, Everest
İthaki: Yabancı, Ganj, Müptela, İthaki Çocuk
Kırmızı Kedi: Çınar
Arkadaş: Akılçelen
Tudem: Delidolu

Alt yayınevleri. Bunun aslında güzel bir derlemesini yapıp birlestirsek güzel bir liste olurdu.

Kırmızı kedinin altyapısı vesair her şeyi de yine Arasta’da.

Pegasus’ta da aynısı olmuştu. D&R larda bile toplandı kitapları. Tekel çok kötü bir şey yahu.

Ben çocuktum gazeteleri tek firma dağıtıyordu, o zamanlar Cem Uzan’ın Star gazetesinin tirajı kontrol edilemedi diye dışarda bıraktılar. Cem Uzan da kendi dağıtım ağını kurmuştu. Yıl olmuş 2021 hala allah bilir neyde anlasamayıp Türkiye kitap piyasasının yuzde 60-70 ini kontrol eden Turkuaz grubu Pegasusu dışarda bırakıyor. Emek kitap Iki a’yı. Eksik parça görece küçük ama, eziliyor küçük yayın evleri ve üzülüyoruz

2 Beğeni

Ben bir ilave yapayım o zaman
epsilon, kafka, uçanfil, nemesis, nora, masalperest ve kitap365 tek yer aslında.
Ve kesinlikle bunları yapmak gerek
ALFA alfa everest artemis kapı mona

Aperatif kitap: Maviçatı :rofl:

Büyük mavi yayınları: Gereklişeyler (hala öyle sanırım)

6:45 : Puksavida yayınları.

Büyük mavi ile gerekli şeylerde iki ayrı yayınevi yok yalnız. Firmanın resmi adı Büyük mavi markanın ve yayınevinin adı Gerekli şeyler.
Mesela MÜREKKEP DİVİT BASIM YAYIN SAN. 'I tahminen hiçbiriniz bilmiyorsunuz AMA yayınevini ve markayı hepimiz biliyoruz: EPHESUS.

1 Beğeni

https://eksisozluk.com/22-subat-2021-kitapyurdu-hesaplarinin-hacklenmesi--6836820?a=popular

10.000 hesap hacklenmiş diyorlar bir kontrol edin.

Yazdıklarınıza ek olarak;
Tudem’de Desen ve Uçanbalık
Alfa’da; Mona, Kapı, Büyülü Fener
Arkadaş’ta; Mavi Kelebek,1001 Çiçek
Say; Omega, Pia
Can; Mundi, Tellekt
Doğan; Doğan Novus, Doğan Egmont, Ceo+, Dex, Doğan Solibri
Ginko; Kor, Manos, Ginko Çocuk, Ginko Bilim
Destek; Karakarga, Beyaz Baykuş

1 Beğeni

Buraya ekleyeyim oraya yazarsanız

Konuyu Wiki yaptım. İçerikleri dağıtmadan düzenleme yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Kidega’yı daha önce hiç kullanmadım, sitede benim bilmediğim bir sistem varsa cehaletime verin lütfen. Dolaşırken böyle bir şey gördüm ve anlamadım. Neden fiyatları ve tedarik süreleri farklı?

Kitabın fiyatına zam yaparken yeni ürün eklemişler yanlışlıkla muhtemelen. :joy: Kitabın etiket fiyatı 30 TL görünüyor diğer sitelerde.

2 Beğeni

Alfa yılbaşında bir zam yaptı sonra bir daha zam yaptı. Şimdi yine mi zam yaptılar ya? :flushed: Eğer öyleyse Alfa sen haksızsın. Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.

1 Beğeni

Arkadaşlar, kitap16-dan alış veriş eden oldu mu son zamanlarda? Güvenilir mi? Ve kitapları patpatlı poşetlerde gönderiyorlar mı?

İki üç kere alışveriş yaptım. Hızlıydı. Korumalı göndermişlerdi, kitaplarda zarar yoktu. Güvenli bir site.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim :pray::pray:

1 Beğeni

Hayır teslim noktasına ulaştığında size ayrıca bir mesaj gelecek.

Arkadaşlar, Hepsiburada’nın kargosu nasıl? Kitaplar iyi korumalı oluyor mu? Ve kitaplar’ın hasarlı olup olmaması açısından nasıl bi site?

pandora.com.tr de iyi bir sitedir, üstelik yurtdışından gerçekleştirdiğiniz siparişlerde kargo ücreti ödemeden kitabı orijinal fiyatıyla alabiliyorsunuz.

1 Beğeni