Türkiye'nin İlk Vampir Dizisi "Yaşamayanlar" İlk Fragmanına Kavuştu

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Türkiye'nin İlk Vampir Dizisi "Yaşamayanlar" İlk Fragmanına Kavuştu – Kayıp Rıhtım

image

İstanbul’da geçen, vampir temalı fantastik dizi “Yaşamayanlar” ilk fragmanıyla karşımızda. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Bana vampir filmlerinden gına geldi. Değişik bakış açıları içeren vampir filmleri ilgimi çekiyor. Örneğin zamanında Blade (ilki ) o ilgimi çekmişti. Ama film yerli olduğu için ‘‘acaba nasıl yapmışlar?’’ diye izlenebilir. Klişelerden ölenler olsa bile :slight_smile: hoş görünüyor. Destek. :smiley:

1 Beğeni

Hiç duymamıştım bu diziyi. Onlar da duymamış ya da duymazlıktan geliyor olacak ki “ilk vampir dizisi” denmiş sağda solda :slight_smile:

1 Beğeni

Bizdeki genel pazarlama taktiği işte. Bir aralar, yeni çıkan her yerli korku filmi, ilk yerli korku filmi, olarak pazarlanmaya kalkışılıyordu. Ama cidden haberleri olmayabilir. "Efsane"nin yayın hayafı İki üç bölüm sürmüştü. Hemen günahlarını almayalım. Ama “Vampir temalı ilk yapım!” pazarlamasıyla sunsaydılar diziyi, işte o zaman, üstlerine Dracula İstanbul’da ve Karanlık Sular ile yürünürdü :smiley:

Dizi, bana biraz, Netflix’te yayınlanan Shadowhunters uyarlamasını çağrıştırdı.

Projeye yaklaşımım, denensin yönünde. Sonuç itibariyle, bizden çıkmaz, diyerek bir yerlere ulaşılamaz. Denenecek. Olmadı mı? Tekrar denenecek. Öyle öyle, geçte olsa bir yerlere varılacak. Ha, varılan yer hayırlı bir yere mi olur, şerli mi olur, orasını zaman gösterecek.

1 Beğeni