Üyelerin Yaptırdığı, Yaptırmak İstediği Dövmeler

İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz, önerebileceğiniz meziyetli dövmeci var mı? Ve kol kaplattırmanın tahmini maliyeti sizce ne kadar olur?

Maliyet yapılan işe göre değişiyor. Modele göre fiyat teklifi veriyor dövmeciler.

İstanbul’da Ayberk Cem’in işlerini çok beğeniyorum ama Anadolu’da mıdır bilmiyorum. Ama bana kalırsa böyle önemli bir karar için dövmecinin hangi yakada olduğu en son kriter olmalı. :slight_smile:

2 Beğeni

Cesaretimi toplayabilirsem Amaterasu reyizi yaptırmak istiyorum:

5 Beğeni

Okami… Ahhh ne saatler geçirdik brr brr brr konuşan reyisle.

2 Beğeni

Oyunu bir ara tekrar oynayasım var ama ne zaman heveslensem yarım saatlik atlanamayan introyu hatırlıyorum ve vazgeçiyorum…

2 Beğeni

Enseye barkod disinda hicbir dövme türünü anlayip empati yapamıyorum maalesef.

3 Beğeni

Ben de onu anlamıyorum.

Barkod dövmesi

4 Beğeni

Benimde hayalimde sırtıma büyük bir çınar ağacı dövmesi yaptırmak var. Tasarımı için sanatçıya bir iki fikir verebilirim.

Dövmenin ucuzu olmaz tabi, o sebeple biraz beklemedeyim.

Yaptırmak istediğim şuna benzer

https://api.tattooswizard.com/images/CI0C6AEIc9s

1 Beğeni

b32871ae233360d24f095a17c8b7aa33

Baldır ve kollar için şunları düşünüyorum. Ben de araştırma aşamasındayım. Henüz kimseyle görüşmedim ama internet araştırmalarıma güvenerek Kadıköy Negatif ile bir görüşmeyi düşünüyorum.

5 Beğeni

Herkes tarafından bilinen, klasik bir model fakat benim için anlamı büyük. Manik ve depresif anlarımı benzetiyorum Yin-Yang’a. İkisinin birleşimi de ben. Renklerini böyle; tasarımını biraz bana özgü, biraz da geometriksel olsun isterim.

3 Beğeni

Kronik ürtiker hastası olduğum için muhtemelen hayatımda hiç yaptıramayacağım. Cildimin neye alerji göstereceği asla belli olmuyor. Çok beğeniyorum, o nedenle dövme modellerine bakmaktan vazgeçemiyorum. Eğer yaptıracak olsaydım şunlardan birini yaptırmayı çok isterdim:

3 Beğeni

1 Beğeni

Bu başlığı yeni fark ettim. Forum halkının beğeneceğini düşündüğüm

Dream-sandman dövmem

8 Beğeni

Geçenlerde şu kalemlerden aldım. Beklentim çok değildi ama kullanım kolaylığı açısından sevdim. Minimalist şeyler çizip dalgama bakıyorum. Kalıcılık diye bir şeyden bahsedemeyiz. Fazla suya temas halinde üç güne geçiyor.

5 Beğeni

5 Beğeni