Video: "Grindelwald Hakkında Her Şey"


(Fantastik Canavarlar) #1

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/video/video-grindelwald-hakkinda-her-sey/

image

Mösyö Taha ile ortaklaşa hazırladığımız Harry Potter videoları serimizin dördüncü adımında Grindelwald hakkında bildiğiniz bilmediğiniz her şey var! Ve nihayet o heyecanla beklediğimiz ana, Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filmine hızla yaklaşıyoruz. Bu ay içerisinde filmi izleme şansına erişeceğiz. Hatta artık sayılı günler kaldı. Ve bizler de bu süreçte sizlerle yeni bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu… (DEVAMI…)


(Merve Uysal) #2

Videodan bitek Grindelwald’un grindivold olarak okundugunu ogrendim😂


(Tonks ) #3

Gırindılwold (grindelwald) diye onmuyormuydu ya :grin:


(Muzaffer Doğanay) #4

Son kitaptaki bilgilerin güzel bir derlemesi olmuş fakat Birinci yanlış bilgi: Gellert Grindelwald’ın (Gellart Grindivold değil :D) kaçma sebebi Ariana’yı kimin öldürdüğüyle ilgili değil, Zaten sabıkalı ve gözler üzerinde bir büyücü olduğu için olaya karışmadan kaçmak istemesi. İkinci ise Dumbledore son kitapta neden Grindelwald’la 5 yıl yüzleşmediğini açıkladığı halde ‘neden 5 yıl uzak durdu bilmiyoruz’ deyip sonra da o kısmı okuman biraz garip olmuş. Son olarak bir de neden Burhan Altıntop kırmızısı?


(Tonks ) #5

Ama burhan altıntop özenilmeyecek gibi değil :joy:sonuçta o da Nişantaşı çıcığı